تبلیغات

لیندا کیانی عکس های جدید خانوادگی و بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی

بیوگرافی کامل لیندا کیانی

عکس های جذاب خانوادگی لیندا کیانی و زندگینامه بازیگر زن

لیندا کیانی ( به انگلیسی LINDA KIANI : متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان ) بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر ایران است.

زندگی نامه

لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است (نام یکی از برادرانش شاهرخ می باشد) که همه خارج از کشور زندگی میکنند و خود به تنهایی به همراه مادرش در تهران زندگی میکند و تحصیلات خود را تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشد فلسفه ادامه داده‌است. فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد. پس از این دوره، در کلاس های فن بیان و بدن آقای حمید سمندریان و خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد. و با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش “مهتاب”، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد.

تئاتر گستره سکوت (۱۳۹۳) یافت آباد (۱۳۹۵) سینمایی اکسیدان (۱۳۹۵) آقای هفت‌رنگ (۱۳۸۷) ناسپاس (۱۳۸۸) انزوا (۱۳۹۵) ماجرای نیمروز (۱۳۹۵) مجموعه تلویزیونی سال عنوان مجموعه کارگردان توضیحات ۱۳۸۴ گارد ساحلی محسن شاه‌محمدی ۱۳۸۶ ساعت شنی بهرام بهرامیان ۱۳۸۷ روز حسرت سیروس مقدم شبکه یک ۱۳۸۸ رستگاران سیروس مقدم ۱۳۹۰ وضعیت سفید حمید نعمت‌الله شبکه سه ۱۳۹۰ تا ثریا سیروس مقدم شبکه یک ۱۳۹۱ ماتادور فرهاد نجفی ۱۳۹۱ پایتخت (فصل دوم) نوروز ۱۳۹۲ ۱۳۹۲ مهرآباد سید فرید سجادی حسینی شبکه پنج ۱۳۹۳ سال‌های ابری مهدی کرم‌پور مدینه (مجموعه تلویزیونی) سیروس مقدم رمضان 1393 ۱۳۹۴ نفس گرم محمدمهدی عسگرپور شبکه یک پشت بام تهران ۱۳۹۴ بهرنگ توفیقی شبکه یک دورهمی مهران مدیری ١٣٩٥ کشیک قلب یک ١٣٩٥ چرخ فلک شبکه یک ۱۳۹۵ پرستاران علی رضا افخمی شبکه یک

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

عکس های جدید لیندا کیانی

لیندا کیانی

عکس های جذاب لیندا کیانی بازیگر زن

لیندا کیانی

تصاویر لیندا کیانی

لیندا کیانی

بیوگرافی لیندا کیانی بازیگر زن

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار