تبلیغات

نقاشی های واقعی تصاویر نقاشی‌های رئالیستی

نقاشی های واقعی و نقاشی های شبیه واقعیت تصاویر نقاشی‌های رئالیستی و تصاویر زیبا از نقاشی های طبیعی واقعی را در ادامه مشاهده میکنید.

خانم Natpimol نقاش و هنرمند حرفه ای اهل تایلند آثار بسیار زیبایی را خلق میکند این زن هنرمند با استفاده از یک مداد رنگی نقاشی های شگفت انگیزی میکشد که کاملا شبیه به واقعیت است.

این نقاشی های به قدر طبیعی است که خیلی ها را به اشتباه می اندازد و کمتر کسی باور میکند که این نقاشی ها فقط با مداد رنگی شمعی کشیده شده است.

خانم Natpimol میگوید که از کودکی به نقاشی علاقه زیادی داشته ام و پدرم مرا از به کلاس نقاشی برد و آنجا ثبت نام کرد و معلم من بعد از مدتی که توانمندی ها و علاقه من به نقاشی را کشف کرد مرا به آموزشکده بین المللی معرفی کرد و در آنجا به نقاشی رئالیستی به صورت حرفه ای پرداختم.

نقاشی های سه بعدی طبیعی

خانم تایلندی در نمایشگاه نقاشی های رئالیستی خود را به فروش میگذارد و با استقبال فراوانی رو به رو میشود او میگوید که از فروش این این نقاشی ها توانسته چندین مرکز خیریه را راه اندازی کند.

در ادامه مجله مراحم تصاویر زیبایی را از تعدادی از نقاشی های این خانم هنرمند مشاهده میکنید که بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد.

نقاشی‌های رئالیستی

نقاشی های واقعی نقاشی های شبیه واقعیت

نقاشی های واقعی و نقاشی های شبیه واقعیت

نقاشی های واقعی نقاشی های شبیه واقعیتنقاشی های واقعی نقاشی های شبیه واقعیت

نقاشی های واقعی و نقاشی های شبیه واقعیت

نقاشی های واقعی نقاشی‌های رئالیستینقاشی های واقعی نقاشی‌های رئالیستینقاشی های واقعی نقاشی‌های رئالیستی

نقاشی های واقعی و نقاشی های شبیه واقعیت

نقاشی های واقعی نقاشی‌های رئالیستینقاشی های واقعی نقاشی سه بعدینقاشی های واقعی نقاشی سه بعدینقاشی های واقعی نقاشی سه بعدی

نقاشی های واقعی نقاشی سه بعدی

نقاشی های واقعی و نقاشی های شبیه واقعیت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار