تبلیغات

آغاز انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۶

انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری ۹۶ از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش صبحانه، داوطلبان آزمون سراسری ۹۶ از امروز می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش(www.sanjesh.org)  برای انتخاب 100 رشته محل اقدام کنند.

گفتنی است داوطلبان باید قبل از اقدام به خريد کارت(سريال ثبت نام) و پرداخت وجه، دفترچه هاي راهنما و اطلاعيه هاي مربوطه را مطالعه کنند و پس از اطمينان به لازم داشتن کارت(سريال ثبت نام)، نسبت به خريد اقدام نمایند. این در حالی است که در صورت عدم توجه داوطلبان به موارد فوق الذکر، مسئوليتي بر عهده سازمان سنجش نخواهد بود.

كليه داوطلبان مي بايست پس از مطالعه دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي  كد رشته هاي  تحصيلي مورد علاقه خود را مشخص نموده و از تاريخ 1396/5/19 لغايت 1396/5/23 به ترتيب اولويت در فرم انتخاب رشته اينترنتي خود درج نمايند.

همچنین داوطلبان دانشگاه آزاد باید برای انتخاب رشته به سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه مراجعه کنند.

برای دانلود دفترچه آزمون عمومی گروه علوم آزمایشی ریاضی و فنی اینجا کلیک کنید.

برای دانلود دفترچه آزمون فرهنگ و معارف اقلیت‌های دینی و زبان‌های خارجی غیر انگلیسی اینجا کلیک کنید برای دانلود دفترجه آزمون اختصاصی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی اینجا کلیک کنید برای دانلود دفترچه فرهنگ و معارف اقلیت‌های دینی و زبان‌های خارجی غیر انگلیسی اینجا کلیک کنید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار