تبلیغات

طنز؛ ١٠ فرمان شهردار تهران

١-‌ فحش اساسی و حرف درشت و آبدار بگذاریم که شهردار تهران نمی‌تواند کاندیدای ریاست‌جمهوری شود.

 

٢- ‌درواقع ما از اینکه پول دیده‌شدنش را از مالیات شهری ما بردارد و پزش را موقع انتخابات بدهد شاکی هستیم.


٣- موقع انتخابات ریاست‌جمهوری شهردار تهران را بفرستیم مسافرت استعلاجی تا توجهش را از انتخابات بکشد بیرون و به شهر معطوف کند.


‌٤- شهردار تهران به شرطی می‌تواند رئیس‌جمهور شود و همان کاری را که در تهران کرده در کشور کند که همان کار را عینا در خانه خودش هم بکند. (بی‌معنی)


‌٥- البته همین که چمران در شورا نباشد، یعنی شهردار احتمالا قصد ندارد رئیس‌جمهور شود.


٦-‌ با توجه به کاری که شهردارهای قبلی تهران کردند و پیاده‌روها را فروختند، شهردار جدید تهران در سراسر تهران و بالای پشت‌بام‌ها و نوک میدان‌ها طناب بکشد تا مردم بتوانند با حفظ حقوق شهروندی اقلا در تهران به وسیله بندبازی و حرکات آکروباتیک تردد کنند.


٧- ‌هزینه طناب از مالیات و بودجه تأمین خواهد شد و هزینه آموزش بندبازی شهروندان روی پول بلیت اتوبوس محاسبه می‌شود.


٨- ‌از چتربازهایی که در این سال‌ها به صورت کارشناسی‌شده در شهرداری چتر پهن کرده بودند، دعوت شود با جمع‌کردن چترهای خود، اراضی، باغ‌ها، خانه‌ها و... باقی جاهای تهران را خلوت کنند.


٩- ‌با توجه به اینکه شهردار فعلی تهران گفت که املاک نجومی به رفتگران تعلق گرفته، پس معلوم است که الان وضع رفتگران خوب شده. در نتیجه وقتش است که کسانی که (شایعه شد و شایعه هم که می‌دانید الکی است که) از املاک نجومی بهره بردند بروند توی خیابان رفتگری تا در این روزهای پایانی شاید به آنان هم خانه تعلق گرفت.


١٠- ‌مشکلات شهر تهران مال مردم تهران است. شهردار تهران واقعا خودش را به زحمت نیندازد و به مشکلات تهران فکر نکند. در تهران رسم است که شهردار برای برداشتن ابروی تهران بزند چشم تهران را هم کور کند. بنابراين از شهردار جدید تهران خواهشمندیم با همان چشم و ابروی تهران ور برود و دست به باقی جاهای تهران نزند که مردم به صدا درنیایند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار