تبلیغات

پروژه عجیب عینک هوشمند فیس بوک

عینک هوشمند فیس بوک پروژه عجیب مارک زاکربرگ است که تصمیم دارد برای ۱۰ سال آینده به اجرا دراورد.

عینک هوشمند فیس بوک

این عینک هوشمند فیس بوک به زودی نسل همه تلفن های هوشمند را نقرض خواهد کرد و به گفته مالک فیس بوک کاری خواهد کرد که دیگر هیچکس از تلفن و تبلت هوشمند استفاده نکنند.

مارک زاکربرگ مالک فیسبوک برنامه گسترده ای برای آینده شبکه های اجتماعی دارد و قرار است کل کره زمین به اینترنت متصل کند.

مارک زاکربرگ در کنفرانسی از ایده‌ای که فیسبوک آن را در برنامه‌ای ۱۰ ساله دنبال می‌کند پرده‌برداری کرد.

همچنین ببینید: اینجا شرکت فیسبوک است +تصاویر

زاکربرگ معتقد است در آینده فناوری تلفن‌های هوشمند جایی نخواهند داشت و یک فناوری جدید جایگزین خواهد شد. یک فناوری که در آن خبری از اسکرین‌های هوشمند چه در گوشی، چه تبلت و چه در تلویزیون‌های هوشمند نخواهد بود.

فیسبوک قصد دارد تا سال ۲۰۲۶ در تمام نقاط زمین پوشش اینترنتی ایجاد کند. فناوری‌های هوش مصنوعی را گسترش داده و عینک‌های هوشمندی تولید کند که می‌تواند محتویات فکر شما را بفهمد!

عینک هوشمند فیس بوک

عینک هوشمند فیس بوک

مایکال آبراش یکی از دانشمندان سازمان تحقیقاتی اوکولوس که زیر نظر فیسبوک فعالیت می‌کند اعلام کرده که تنها پنج سال زمان برای تولید عینک‌های فوق هوشمند فیسبوک زمان لازم است.

یکی از پروژه‌هایی که فیسبوک از آن رونمایی کرده “فیسبوک اسپیسز” نام دارد. این پروژه یک اپلیکیشن واقعیت مجازی اجتماعی است که کاربران می‌توانند از طریق آن با دوستان خود به صورت رو در رو صحبت کنند و بعلاوه کاربران می‌توانند با شخصیت‌های مجازی و ربات‌ها هم صحبت کنند.

عینک هوشمند فیس بوک

برای مثال کاربران می‌توانند با یک شخصیت مجازی که پشت پیشخوان رستوران نشسته صحبت کنند و غذا سفارش دهند.

پیش از این کاربران تجربه خوبی از کار با ربات‌های فیسبوکی فعال در چت‌ها نداشته‌اند اما با استفاده از عینک هوشمند و زمانی که کاربر یک ارتباط کاملا دوطرفه را با تمام وجود خود احساس می‌کنند تجربه کاربران متفاوت خواهد بود.

همچنین ببینید: نکات جالب درباره زاکربرگ (مالک فیس‌بوک)

مطمئنا زندگی در این دنیای نیمه مجازی ویژگی‌ها، جذابیت‌ها و آسیب‌های متفاوتی خواهد داشت.

باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی قرار است در دنیای فناوری واقعیت مجازی با سردمداری غول‌های بزرگی همچون فیسبوک و گوگل رخ دهد.

هوش مصنوعی فیس بوک

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار