تبلیغات

نوری: صنعت نفت مربی خوبی دارد؛ کار سختی مقابل آنها داریم

هافبک تراکتورسازی تبریز گفت: نمی‌دانم شرایط چمن ورزشگاه به چه صورتی است و امیدوارم که کیفیت خوبی داشته باشد.

به گزارش کاپ و به نقل از سایت تراکتورسازی، محمد نوری درباره پیروزی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی سنگینی با این تیم داشتیم که آن‌ها تیم خوبی بودند و ما هم باهدف کسب 3 امتیاز وارد زمین شدیم که خدا را شکر توانستیم این امتیازات را کسب کنیم و رقابت در صدر جدول ادامه پیدا کند و امیدوارم این پیروزی‌هایمان تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به تغییرات تیم در این دیدار خاطرنشان کرد: تیم 15، 16 بازیکن خوب دارد و در هر بازی می‌تواند تغییراتی را در ترکیب خود طبق خواسته کادر فنی بدهد که مهم نتیجه‌گیری بود که خوشبختانه به 3 امتیاز رسیدیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی بازی با صنعت نفت را یک دیدار دشوار دانست و افزود: این تیم یک مربی خوب را به اختیار گرفته و در نیم‌فصل 3، 4 بازیکن جدید جذب کردند که بازی سختی در پیش خواهیم داشت.

نوری درباره بازگشت تیم به ورزشگاه یادگار امام پس از ماه‌ها گفت: نمی‌دانم شرایط چمن ورزشگاه به چه صورتی است و امیدوارم که کیفیت خوبی داشته باشد. ولی عدم حضور تماشاگران بازگشت به این ورزشگاه را سخت می‌کند و جذابیت‌های بازی را کاهش می‌دهد که امیدوارم هواداران هم اجازه حضور در ورزشگاه را داشته باشند.


همچنین بخوانید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار