تبلیغات

بیگ زاده در آستانه پیوستن به تراکتورسازی

هاشم بیگ زاده به احتمال زیاد امروز با تراکتورسازی قرارداد می بندد و شاگرد قلعه نویی می شود.

بیگ زاده در آستانه پیوستن به تراکتورسازیبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ مدافع صبای قم قرار است پس از دریافت رضایت نامه امروز با باشگاه تراکتورسازی قرارداد ببندد و به این تیم تبریزی بپیوندد. 

بیگ زاده در زمان حضور در استقلال شاگرد قلعه نویی بود و اکنون هم قصد دارد یک بار دیگر زیر نظر قلعه نویی بازی کند.

سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای تراکتورسازی ضمن تائید این مطلب گفت: مسئولان باشگاه توافقات نهایی با بیگ زاده کردند و اگر این بازیکن امروز رضایت نامه اش از باشگاه صبای قم دریافت کند با تیم ما قرارداد می بندد. همچنین وی در صورت عقد قرارداد با ما از فردا در تمرینات تیم شرکت می کند. 

وی در ادامه عنوان کرد: علی رمضانی هم از تیم ما جدا شد و به تیم صبای قم پیوست. همچنین قلعه نویی خواستار جذب یک مهاجم و یک هافبک هجومی شده است که مسئولان باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر قلعه نویی هستند. 

مدیر رسانه ای تراکتورسازی در پایان درباره دلخوری آقایی از جذب بیگ زاده خاطر نشان کرد: این موضوع صحت ندارد و آقایی از حضور یک مدافع جدید در تیم ناراحت نیست و قصد دارد برای حضور در ترکیب اصلی با بازیکن جدید رقابت کند. 

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار