تبلیغات

نمایشگاه بین‌المللی موتورسیکلت برگزار می شود

نمایشگاه بین‌المللی موتورسیکلت، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (ایران رایدکس) ،سومین سال متوالی 27 دی به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران گشایش می‌یابد.

نمایشگاه بین‌المللی موتورسیکلت برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، به نقل از  روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه صنعت موتورسیکلت، حرکت به سوی هوای پاک، بهبود کیفیت محصولات، خدمات و معرفی ظرفیت‌های موجود واحدهای تولیدی ـ صادراتی کشور عنوان شده است.


اطلاع‌رسانی درباره آخرین محصولات، دستاوردها، معرفی برندهای فعال و مطرح خارجی و ایرانی، انتقال تجربیات و ارتقاء دانش تولید داخلی، فرهنگ‌سازی در راستای حفظ محیط زیست با استفاده از فناوری‌های نوین و سازگار با محیط زیست و معرفی محصولات نقلیه‌ای با مصرف سوخت پایین به منظور کاهش آلودگی هوا از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه موتورسیکلت است.


شرکت‌کنندگان در بخش خارجی نمایشگاه، شرکت‌ها و برندهای معتبر از کشورهای چین و تایوان هستند که به همراه تولیدکنندگان و شرکت‌های ایرانی، محصولات خود را در زمینه انواع نیرو محرکه مانند موتورسیکلت، دوچرخه، وسایل نقلیه سه چرخ، چهار چرخ، ساحلی و مخصوص برف، وسایل نقلیه بدون سوخت مانند دوچرخه، سه‌چرخه، اسکوتر، اسکیت و غیره را تا 30 دی به نمایش می‌گذارند.

در طول برگزاری نمایشگاه همچنین همایش مربوط به صنعت موتورسیکلت ایران و تست محصولات مرتبط برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش این نمایشگاه که بستر مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاری مشترک خارجی و تولید محصولات متنوع و سازگار با محیط زیست است در فضایی به وسعت 3400 مترمربع و با حضور 60 شرکت ایرانی و 45 شرکت خارجی گشایش می‌یابد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار