تبلیغات

سلطانی فر: در مبارزه با فساد جدی و مصمم هستم

وزیر ورزش و جوانان گفت: در موضوع مبارزه با فساد بسیار جدی و مصمم هستم و با کسی تعارف ندارم.

به گزارش کاپ و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مراسم معارفه مدیر کل حراست امروز با حضور وزیر  ورزش و جوانان برگزار شد.

سلطانی فر ضمن قدردانی از زحمات ایرج عرب سرپرست مرکز حراست گفت: آرامش وثبات برای فعالیت همکاران و جامعه ورزش و جوان از ماموریت های مهم مرکز حراست است.

وزیر  ورزش و جوانان ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان یک نهاد پر مخاطب است و تقریبا تمام اقشار جامعه با موضوعات ورزش و جوانان سروکار دارند.

دکتر سلطانی فر گفت: اصل و اساس فعالیت ما برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است و منافع و مصالح کشور بر همه چیز مقدم است.

وزیر  ورزش مبارزه با فساد را به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های خود در وزارت ورزش و جوانان ذکر کرد و گفت: در موضوع مبارزه با فساد بسیار جدی و مصمم هستم و با کسی تعارف ندارم ، در مجموعه وزارتخانه ، استانها و فدراسیونها مبارزه با فساد باید در اولویت باشد.

دکتر سلطانی فر افزود: برای موضوع مقابله با فساد از تمام دستگاههای ذی ربط مدد خواهیم گرفت و پیشگیری و مقابله و مبارزه با فساد را از ماموریت های اصلی حراست می دانم

وزیر در این جلسه اقای عرب را مدیری دلسوز ، همراه و زحمت کش توصیف کرد و در معرفی آقای عباباف گفت: ایشان ار سرمایه های حراست کشور ، با تجربه ، مسلط و دارای رویکرد اجتماعی و فرهنگی برای حل مشکلات است

محمدجواد عباباف پیش از این مدیر کل حراست وزارت آموزش و پرورش و سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی بود.


همچنین بخوانید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار