تبلیغات

محکومیت روزنامه شرق در دادگاه مطبوعات به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، جلسه امروز دادگاه مطبوعات استان تهران در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان به ریاست قاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی برگزار شد.

پرونده پایگاه خبری شهدای ایران به مدیرمسئولی کبری احمدی با اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر و با شکایت سازمان اقتصادی کوثر مورد رسیدگی قرار گرفت که در نهایت مجرم شناخته نشد.

همچنین علی غفاریان به اتهام دسترسی غیرمجاز به داده‌های شرکت مترو و انتشار مسائل محرمانه با شکایت شرکت بهره‌برداری مترو محاکمه شد که در نهایت مجرم شناخته شد؛ نشر مطالب خلاف واقع با شکایت سازمان منطقه آزاد کیش و توهین و افترا و انتشار مطالب خلاف واقع با شکایت جمشید ایمانی و شرکت کروز،‌از دیگر اتهامات علی غفاریان بود که در پرونده شکایت منظقه آزاد کیش مجرم شناخته شد و در پرونده دیگر تبرئه شد.

مهدی رحمانیان و نرگس رجایی مدیران مسئول روزنامه‌های شرق و شروع با اتهامات مشابه انتشار مطالب خلاف واقع و افترا با شکایت شرکت سرمایه‌گذاری سبحان محاکمه شدند که در اتهام نشر مطالب خلاف واقع مجرم شناخته  و مستحق تخفیف شناخته شدند اما از اتهام افترا تبرئه شدند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار