تبلیغات

پزشک قلابی که تلگرامی طبابت می‌کرد!

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان خنداب گفت: پزشک قلابی که در تلگرام اقدام به تبلیغ و پخش داروهای غیرمجاز می‌کرد، در عملیات پلیس شهرستان خنداب دستگیر شد.

خبرگزاری فارس:  محمود عیسی‌آبادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان خندابی مبنی بر فعالیت فردی تحت عنوان پزشک و طبابت و تجویز داروهای گیاهی به صورت غیرمجاز در شبکه اجتماعی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این فرد در شبکه تلگرام فعالیت می‌کند و با راه‌اندازی یک کانال اقدام به تبلیغ و توزیع داروهای گیاهی می‌کند.

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم در عملیات پلیس خنداب خاطرنشان کرد: در بازرسی از منزل فرد مورد نظر تعداد 412 قوطی از انواع داروهای گیاهی فاقد مجوز تاریخ تولید کشف شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان خنداب با اشاره به اینکه برحسب نظریه ماموران شبکه بهداشت و درمان داروهای مکشوفه فاقد استانداردها و مجوزهای لازم برای مصرف بودند، اضافه کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار