تبلیغات

قنبری: از عراق پیشنهاد دارم ولی در بم می مانم

در رقابت با فوتبال بانوان سیرجان؛

بازیکن تیم فوتبال بانوان شهرداری بم پیشنهاد تیم عراقی را تا زمان قهرمانی بم قبول نمی کند.

قنبری: از عراق پیشنهاد دارم ولی در بم می مانمزهرا قنبری مهاجم تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره رقابت تیم خود با شهرداری سیرجان و آینده سازان اصفهان در صدر جدول توضیح داد: امسال شرایط تیم ها واقعا خوب است. ما هم اختلاف زیادی با سیرجان و آینده سازان نداریم. با یک برد در دور دوم به صدر بر می گردیم. تلاش می کنیم که امسال قهرمانی را پس بگیریم.

وی درباره غیبت تیم قشقایی مقابل بم در هفته چهاردهم گفت: آماده بازی با قشقایی بودیم؛ اما از بازی انصراف دادند. واقعا دوست داریم همه تیم ها برای بازی مقابلمان حاضر شوند. دور رفت هم 2 بازی به همین شکل با غیبت حریف برگزار نشد. این باعث پایین آمدن سطح کیفی بازی ها می شود.

از عراق پیشنهاد داشتیم،‌ ولی فعلا نمی رویم

قنبری که فصل قبل بازی در لیگ عراق را به همراه چند بازیکن دیگر تجربه کرد،‌ درباره بازگشت به این کشور تاکید کرد: برخلاف تصور که ترس از داعش و امنیت وجود داشت،‌ بازی در عراق با شرایط مساعد و امنیت کامل صورت گرفت. باز هم از تیم عراقی پیشنهاد بازی دارم؛ اما فکرمان فعلا روی قهرمانی در لیگ ایران متمرکز است و بعد از اتمام لیگ به پیشنهادشان فکر می کردیم. 

پارسال 6 گل به خیبر زدم

بازیکن شهرداری بم که در بازی مقابل استقلال خوزستان چهار گل زده بود،‌گفت: این بیشترین تعداد گلم در فصل جاری بود. پارسال مقابل خیبر خرم آباد شش گل زده بودم. به هر حال برای هر مهاجمی گلزنی مهم است؛ اما همه بازیکنان تیم خوب هستند و پاس ها میان بازیکنان پخش می شود.

ملی پوش فوتبال بانوان با اشاره به تشکیل دوباره اردوهای تیم ملی گفت: بعد از دو سال طلسم شکست. فعالیت نداشتن تیم ملی اصلا خوب نیست. شرایط خیلی بدی داشتیم. اینکه در دو سال گذشته رقابت های لیگ نزدیک شده،‌ خبر خوبی است؛ اما تشکیل تیم ملی هم به پیشرفت این رشته کمک زیادی می کند.

قنبری تاکید کرد:‌امیدوارم تعطیلی تیم ملی از حالا تکرار نشود و روال تشکیل اردوهای تیم ملی ادامه داشته باشد. در دو سال گذشته سقوط عجیبی در رده بندی جهانی داشتیم و برای جبران آن باید دو سال مداوم در اردو باشیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار