تبلیغات

تمثال شهدای ورامین در معابر شهری رونمایی می شود

علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که فضاسازی تبلیغی و محیطی در ایام الله دهه مبارک فجر بسیار مهم و ضروری است، اظهار داشت: تبلیغات محیطی و آماده سازی شهر می تواند در برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های جشن پیروزی انقلاب اسلامی موثر باشد.

شهردار ورامین افزود: در هفته استقبال از دهه مبارک فجر، بنرهای مختلفی با موضوع انقلاب اسلامی و جشن پیروزی در خیابان ها، میادین و بلوارهای شهری بویژه نقاط حاشیه نشین و اطراف شهر نصب خواهد شد.

وی ادامه داد: تلاش می شود تا در این ایام به نقاط حاشیه ای و مناطق محروم خدمت رسانی مطلوب تری شود تا مردم طعم شیرین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را بیش از گذشته احساس کنند.

حیدریان با اشاره به این نکته که روند نصب تمثال شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهرستان ورامین با جدیت دنبال می شود، بیان داشت: همزمان با ایام الله دهه فجر، از تمثال شهدای شهرستان ورامین که در معابر و بلوارهای شهری نصب شده، رونمایی می شود.

شهردار ورامین گفت: همچنین به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، مجوز لازم برای نصب بنر و تبلیغات توسط ادارات، نهادها و ارگان های مختلف مرتبط با موضوع انقلاب اسلامی صادر شده است.

وی تأکید کرد: در روزهای منتهی به ایام الله دهه مبارک فجر، نظافت معابر و خیابان های شهری با جدیت بیشتری از سوی مأموران شهرداری دنبال خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار