تبلیغات

تاکید استاندار تهران بر مناسب‌سازی ادارات برای تردد معلولان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : استاندار تهران با بیان اینکه با توجه به منابع دولتی باید تصمیمات مهمی در مناسب سازی ها اعمال شود تصریح کرد: خیرین می توانند در این موضوعات نیز وارد شوند و با این اقدامات خدمت رسانی به معلولان و ناتوانان آسان تر است.

به گزارش انتخاب، هاشمی در جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری امور مناسب سازی استان تهران که با حضور جمعی از مسئولان بهزیستی استان و اداره شهری استانداری تهران برگزار شد، در رابطه با مناسب سازی مسیرهای دسترسی معلولان و ناتوانان از اقشار مختلف و اتخاذ تسهیلاتی برای ایمن سازی مسیرهای عبوری این شهروندان تصمیماتی مصوب شد.

استاندار تهران با اشاره به لزوم حضور مسئولان بهزیستی در امور مناسب سازی در جلسات شورای اداری و جلسات با فرمانداران گفت: اقدامات مناسب سازی کار عمرانی و در اختیارات شهرداری است و معاون عمرانی استانداری این موضوع را پیگیری می کند.

وی با تاکید لزوم امکان دسترسی آسان افراد معلول و ناتوان در ورودی ادارات، افزود: دستورالعمل قابل اجرایی برای شهرداران برای اعمال تصمیمات مناسب سازی اتخاذ شود.

هاشمی گفت: کشورهای پیشرفته صنعتی توجه زیادی به افراد معلول دارند و در این مسیر پیشتاز هستند.

براساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، وی با بیان اینکه با توجه به منابع دولتی باید تصمیمات مهمی در مناسب سازی ها اعمال شود تصریح کرد: خیرین می توانند در این موضوعات نیز وارد شوند و با این اقدامات خدمت رسانی آسان تر است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار