تبلیغات

احداث رابط تندرو به کندرو در بزرگراه سعیدی

شهردار منطقه 19 باتوجه به حل مشکلات تامین دسترسی ها در منطقه گفت: احداث رابط تندرو به کندرو در بزرگراه سعیدی در دستور کار قرار گرفته است.

شهرنوشت: پیمان قربانی با توجه به مشکلات تامین دسترسی و انجام حرکات خلاف جهت در کندرو بزرگراه آیت الله سعیدی محدوده خیابان دولتخواه که مرز شمالی منطقه 19 با منطقه 18 محسوب می‌ شود، گفت: موضوع احداث رابط تندرو به کندرو در محدوده مذکور در دستورکار معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اهالی محله‌های دولتخواه و اسماعیل‌آباد در ناحیه 3 منطقه 19 جهت دسترسی به محل سکونت خود از طریق بزرگراه آیت الله سعیدی در مسیر غرب به شرق با مشکلاتی مواجه است، افزود: مردم این محلات به دلیل عدم تعبیه مناسب رابط دسترسی از تندرو به کندرو بزرگراه، مجبور به ورود به کندرو در مسافتی حدود 1500 متر قبل‌تر از خروجی خیابان دولتخواه بوده که این موضوع منجر به انباشت ترافیک در کندرو و تاخیر سفرها شده است.

شهردار منطقه 19 با پرداختن به ایستگاه مترو آزادگان در مسیر غرب به شرق کندرو بزرگراه آیت الله سعیدی تصریح کرد: مطالعات ترافیکی اولیه توسط مشاور ترافیک منطقه انجام شد که نهایتاً تاییدیه ترافیکی احداث رابط تندرو به کندرو از سوی معاونت مطالعات و برنامه‌ریزی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اخذ شد.

قربانی با تاکید بر اینکه در همین راستا مطالعات تکمیلی جهت تهیه نقشه‌های اجرایی انجام پذیرفته و پس از طی مراحل قانونی، نقشه‌های فاز یک اجرایی طرح احداث رابط تندرو به کندرو در کمیته فنی طرح‌های هندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در آبان‌ماه مورد تصویب قرار گرفت، اذعان کرد: بدین ترتیب مطابق طرح اجرایی، یک رابط تندرو به کندرو در محدوده بوستان نرگس احداث شده و رابط کندرو به تندرو موجود حدود 200 متر به سمت شرق منتقل خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار