تبلیغات

CAS به‌سود ایران رأی می‌دهد؟

دبیرکل فدراسیون فوتبال برای حضور در جلسه میانجیگری پرونده شکایت ایران در ماجرای میزبانی از نمایندگان عربستان به سوئیس رفت.

خبرگزاری تسنیم: پرونده ایران و عربستان که پس از مناقشه سیاسی به فوتبال کشیده شد با درخواست فدراسیون فوتبال ایران به دادگاه عالی ورزش (CAS) رفته است.
 
در حال حاضر با رأی کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار تیم‌های ایرانی و عربستانی در کشور ثالث برگزار می‌شود که فدراسیون فوتبال ایران به این مسئله اعتراض دارد، به همین دلیل در CAS به آن رسیدگی خواهد شد و ازاین‌رو علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال راهی لوزان شد تا به‌عنوان نماینده ایران در جلسه دادگاه حضور پیدا کند.
 
قرار بود در این سفر حمیدرضا آصفی، مشاور رئیس فدراسیون در امور بین‌الملل و سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه هم حضور داشته باشد، اما اسدی به‌تنهایی از طرف فدراسیون فوتبال راهی سوئیس شد.
 
باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد و آیا شکایت ایران راه به جایی می‌برد یا اینکه همانند سال گذشته دیدارهای نمایندگان ایران با عربستان در زمینی بی‌طرف برگزار خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار