تبلیغات

پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده رشد نداشته است

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در خصوص پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده رشدی نداشته ایم.

پروانه های تجمیعی در بافت فرسوده رشد نداشته استمحمد مهدی تندگویان نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به رشد بیش از 2 درصدی پروانه‌های تجمیعی در بافت فرسوده، اظهار داشت: تقریبا می توان گفت در این خصوص رشدی نداشته ایم.

وی افزود: بر اساس آمار به دست آمده از مناطقی که بافت فرسوده در آن ها واقع شده است، تاکنون رشدی در خصوص پروانه های تجمیعی نداشته ایم.

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر این که صدور پروانه ساخت و ساز در شهر تهران دچار رکود شده است، گفت: این موضوع در همه مناطق 22 گانه شهر تهران وجود دارد.

تندگویان با بیان این که اتفاق خاصی نیافتاده که مردم به سمت ساخت و ساز گام بردارند، تصریح کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده در خصوص تجمیع در بافت فرسوده تغییری پیدا نکرده و همچنین رونق و امنیتی به وجود نیامده که مردم تشویق به این امر شوند، به همین دلیل آمارهای مطرح شده درست نیست.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار