تبلیغات

فدراسیون ازبکستان پیگیر استعفای کی‌روش +عکس

در روزهایی که صدور بیانیه توسط سرمربی تیم ملی به یک عادت تبدیل شده فدراسیون فوتبال ازبکستان به شدت پیگیر اخبار اختلافات اخیر این مربی با فدراسیون و باشگاه های ایرانی است.

ورزش سه: ازبکستان به عنوان یکی از رقیبان اصلی تیم ملی در گروه A مقدماتی جام جهانی 2018 در قاره آسیا به شدت اخبار و حاشیه های اطراف ایران را پیگیری می کند به خصوص در ماجراهای اخیر میان سرمربی تیم ملی و باشگاه های لیگ برتر بر سر برنامه های آماده سازی تیم ملی که منجر به استعفای دوباره کارلوس کی روش شد.

در شرایطی که در یکی، دو هفته گذشته خبر استعفای کارلوس و بیانیه های متوالی او به سوژه اول اردوی تیم ملی ایران تبدیل شد سایت فدراسیون فوتبال ازبکستان از آغاز این اتفاقات به صورت عجیبی تمام اخبار کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال ایران را پوشش داد و در تحلیل هایی از اوضاع بحرانی در اردوی رقیب اصلی خود در راه صعود به جام جهانی خبر داد.

فدراسیون ازبکستان پیگیر استعفای کی‌روش
آخرین اقدام سایت فدراسیون فوتبال ازبکستان منتشر کردن بیانیه 9 بندی کی روش پیرامون اختلافاتش با برانکو ایوانکوویچ و روسای فدراسیون فوتبال ایران و همچنین تصمیم به استعفایش در صفحه اول بود که نشان می داد ازبک ها امیدوار به ادامه این بحران و ناآرامی در اردوی تیم ملی ایران صدرنشین گروه A در مقدماتی جام جهانی هستند بلکه در دور برگشت گوی سبقت از رقیب اصلی خود را ربوده و راهی روسیه شوند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار