تبلیغات

تجمع بحرینی‌ها مقابل منزل 3 جوان اعدام شده +عکس

ده ها نفر از مردم و شهروندان بحرینی در اعتراض به اعدام سه جوان بحرینی توسط آل خلیفه، در برابر منزل این سه شهید تجمع کردند.

 به گزارش مشرق به نقل از مرآه البحرین،‌ پس از اعدام سه جوان بحرینی به نام های سامی مشیمع، علی السنکیس و عباس السمیع توسط نظامیان رژیم آل خلیفه، مردم و شهروندان بحرینی در برابر منزل این شهدا حضور یافته و همبستگی خود را با خانواده های آنها اعلام کردند.

در عین حال دیگر شهروندان بحرینی نیز در محکومیت این اقدام در نقاط مختلف کشور و به ویژه در پشت بام منازلشان و بلندگوهای مساجد تکبیر سر دادند.

مقامات آل خلیفه به خانواده های این سه شهید بحرینی اعلام کرده اند که برای دفن پیکر این شهدا در آرامگاه «الماحوز» حضور یابند.

در همین زمینه، مقامات بحرینی در تماسی تلفنی با خانواده شهید عباس السمیع تماسی اعلام کرده اند که قصد دارند پیکر این شهید را در آرامگاه ام الحصم دفن کنند و با خودداری از تحویل اجساد این شهدا، مانع از برگزاری مراسم تشییع و دفن آنها در زادگاهشان شدند.

دیوان تجدیدنظر رژیم آل خلیفه روز نهم ژانویه جاری حکم اعدام سه انقلابی بحرینی را به اتهام واهی دست داشتن در حادثه بمب‌گذاری تایید کرد.

رژیم آل خلیفه مدعی است که این افراد در حادثه بمب‌گذاری روستایی نزدیک منامه در سال 2014 دست داشته‌اند. ادعا شده که در این بمب گذاری شماری از نیروهای پلیس رژیم آل خلیفه از جمله یک افسر اماراتی کشته شده‌اند.

تجمع بحرینی‌ها مقابل منزل 3 جوان اعدام شده +عکس تجمع بحرینی‌ها مقابل منزل 3 جوان اعدام شده +عکس 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار