تبلیغات

گرانترین مک لارن جهان با چرخ‌هایی از طلا +عکس

با این شرایط حدود ۸۲۰ هزار دلار یا چیزی حدود ۳ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان (با توجه به قیمت تقریبی روز دلار) ارزش دارد. این قیمت تقریبا دو برابر قیمت رسمی یک مک‌لارن ۶۷۵LT جدید کوپه در آمریکاست.

عصر ایران: شاید برخی از گزینه‌هادر خودروها مانند تیک و تاک یک ساعت، ده‌ها و شاید صدها میلیون تومان ارزش پیدا کند. اما زمانی که صحبت از ابرخودروها می‌شود، همه چیز به سمت غیر طبیعی بودن و فوق سریع بودن پیش می‌رود.

گرانترین مک لارن جهان

به گزارش کاراسکوپ، یک مک لارن ۶۷۵LT تا کنون لقب گرانترین خودروی این برند را از آن خود کرده است.

این خودرو از انواع اسپایدر و یکی از ۲۵ دستگاه تولیدی سری کربن است. این خودرو همچنین یکی از سه مدل کربنی با این رنگ و طراحی است که باعث پدیدار شدن موج های کربنی می‌شود.

  گرانترین مک لارن جهان
رنگ آبی ویژه در این خودرو باعث ایجاد موج‌ها روی زوایای خاص خواهد شد. رده‌های خاکستری در این خودرو با مرزهای طلایی از هم جدا شده‌اند. اما شاید عجیب‌ترین المان طراحی این خودرو چرخ‌ها باشند. این بخش برای یک خودرو کمی غیرمعمولی محسوب می‌شود. وزن چرخ ها در این خودرو از طلا نشأت می‌گیرد.

محفظه موتور در این خودرو نیز با طلا عایق‌کاری شده است که در این زمینه شاد یادآور برخی از نمونه‌های افشانه‌ای مک لارن f1 باشد. در یک اتفاق بسیار نادر یک نشان الکتروفورم از جنس نقره در دماغه خودرو با ضخامت ۱ میلی‌متر در پوشش خودرو به کار رفته است.

در مجموع بیش از ۱۰۰ ساعت کار روی این مک‌لارن ویژه به کار رفته است و هدف از ایجاد این طراحی و تنظیمات وِیژه خاص‌تر شدن آن بین ابرخودروهاست. این مک‌لارن ۶۷۵LT با این شرایط حدود ۸۲۰ هزار دلار یا چیزی حدود ۳ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان (با توجه به قیمت تقریبی روز دلار) ارزش دارد. این قیمت تقریبا دو برابر قیمت رسمی یک مک‌لارن ۶۷۵LT جدید کوپه در آمریکاست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار