تبلیغات

راه‌اندازی مرکز مشاوره پیش از طلاق در البرز

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: در یکی از فرهنگسراهای استان البرز آموزش و مشاوره پیش از طلاق را با همکاری شهرداری کرج و دادگستری راه‌اندازی کرده‌ایم که این مرکزدر منطقه اسلام آباد کرج فعالیت دارد.

قدرت‌الله شمیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه بیشترین تعداد سازمان‌های مردم نهاد جوانان در کشور، در استان البرز واقع شده‌اند، اظهارکرد: تاکنون ۶۰ نفر از اعضای سمن‌های جوانان به عنوان کاندیدا در مجمع استانی البرز ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۱نفر به عنوان عضو اصلی و دو نفر به عنوان عضو علی البدل برای مجمع استانی البرز انتخاب  می‌شوند.

وی ادامه داد: اقداماتی در راستای برگزاری انتخابات برای تعیین اعضای مجمع استانی البرز انجام شده است اما انتخابات به دلیل همزمانی با امتحانات دانشجویان چند روز با تاخیر برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز همچنین درباره راه‌اندازی خانه جوانان این استان گفت: وزارت ورزش و جوانان قول‌هایی مبنی بر کمک در قالب اجاره برای راه اندازی خانه جوانان به ما داده است و ما نیز منتظر اخذ موافقت بودجه هستیم اما در حال حاضر فضایی کوچک در فرهنگسرای های شهرستان‌های اشتهارد، فردیس، نظرآباد به خانه جوانان اختصاص داده شده است و آنها به صورت محدود مشغول فعالیت هستند.

مبارزه با آسیب‌های اجتماعی دردستور کار سمن‌های استان البرز

شمیرانی در پایان با بیان اینکه طرحی با عنوان « تدبیر زندگی» را برای مبارزه با آسیب اجتماعی طلاق در دستور کار سمن‌ها قرار داده‌ایم، اظهار کرد: در استانداری و سازمان برنامه و بودجه البرز،کارگروهی متشکل از سازمان‌ها و دستگاه‌های عضو تشکیل شده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار