تبلیغات

گواهی سیستماتیک برای مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه صادر می‌شود

امید قادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح تکریم ارباب رجوع اظهار داشت: اداره کل بهزیستی در راستای اقدامات اصلاح نظام اداری و توسعه دولت الکترونیک و در جهت ایجاد تسهیلات و کاهش مراجعات حضوری، صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های مددجویان این اقدامات را انجام داده است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از صدور گواهی‌های مددجویی به صورت سیستمی، یکپارچه و هماهنگ در سطح ادارات بهزیستی استان خبر داد و گفت: انطباق آدرس و کد پستی مددجویان مراکز در سامانه ملی( G-naf) جهت استاندارسازی آدرس‌ها و تسهیل در توزیع کالا و خدمات از دیگر اقدامات انجام شده است.

قادری با بیان اینکه استعلام برقراری مستمری مددجویان به اداره پست استان واگذار شده است، عنوان کرد: این اقدام به منظور جلوگیری از ترددهای شهری و بین شهری مددجویان خبر داد.

وی با اشاره به دسترسی اورژانس اجتماعی بهزیستی به کد ملی مکانهایی که توسط اداره پست ارائه می‌شود، گفت: این موضوع محقق شود در مداخلات به موقع بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه اظهار کرد: استفاده از روشهای نوین ارتباطی می‌تواند در کاهش هزینه و وقت جامعه هدف بهزیستی تأثیرگذار باشد.

انتهای پیام /

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار