تبلیغات

آموزه‌های رفتاری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی الگوست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مصطفی سالاری پیش از ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تسلیت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و با اشاره به اینکه  بدرقه کم‌نظیری از تشییع پیکر ایشان شد اظهار داشت: خدمات ارزشمند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به انقلاب اسلامی، نظام اسلامی ایران و مردم سبب شد با  تشییع پیکری ایشان با  بدرقه میلیونی مواجه شود.

وی با بیان اینکه آموزه‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌تواند در جامعه اثر بخش‌ باشد گفت: از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در عرصه‌های صبر، تحمل، فداکاری و خدماتی که به جامعه داشته‌اند می‌توان آموزه‌های مهمی کسب کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه آموزه‌های رفتاری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی الگو  است افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در عرصه‌های تحمل، صبر، اخلاق، رفتار و منش دارای ویژگی‌هایی است که از این آموزه‌ها به عنوان یک الگو   می‌توان استفاده کرد.

سالاری با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی محبوب مردم بود افزود:  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نزد مردم محبوبیت ویژه‌ای داشت که حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر ایشان، خود گواهی بر این مدعاست.

وی  با تاکید بر توجه به  اثرگذاری فرهنگ در جامعه  افزود:  نظام اسلامی  همواره می‌خواهد که منش، الگو و رفتار پیامبر گرامی اسلام را الگوی خود قرار دهیم به نحوی که گفتار و رفتار ما مغایرت چندانی با هم نداشته باشند.

سالاری تاکید کرد: تا رفتار افراد یک جامعه درست نشود بدون شک آنها قادر به تاثیرگذاری در سطح جامعه نخواهند بود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه صبر و بردباری آیت الله هاشمی  در همه برهه‌های تاریخی قابل  تحسین است افزود: واکنش‌هایی که این شخصیت برجسته داشته می‌تواند به یک الگوی کامل برای جامعه واقع شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار