تبلیغات

فرکی: برانکو استاد من است

نشست خبری پیش از مسابقه لیگ برتر فوتبال؛

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: برانکو استادم بود و استاد همیشه استاد و شاگرد هم همیشه شاگرد است.

فرکی: برانکو استاد من استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس افزود: این بازی اولین بازی ما در نیم فصل دوم لیگ است، قرعه خوبی در لیگ نداشتیم و باید سه چهار بازی خارج از خانه انجام دهیم.

وی ادامه داد: امیدوارم با تلاش بازیکنان و اضافه شدن نفرات جدید خوب بازی کنیم و نیم فصل اول را که نتایج خوبی نداشتیم، جبران کنیم. پرسپولیس نیم فصل اول را با قهرمانی سپری کرد. امیدوارم فردا به گونه‌ای بازی کنیم که مقابل تیم خوب پرسپولیس بازی خوبی ارائه کنیم. 

فرکی در ادامه تصریح کرد: هر وقت درباره پرسپولیس صحبت می کنم با هجمه‌ای مواجه می شوم و هواداران خوب استقلال به من کنایه می‌زنند در حالیکه باید بگویم استقلالی‌ها هم عزیز و قابل احترام هستند.وقتی در مقابل استقلال بازی داریم، واقعیت‌ها را می‌گویم همان گونه که درباره پرسپولیس گفتم اما اکنون با پرسپولیس بازی داریم. پرسپولیس یک تیم ملی است. تیم ملی بعدی هم استقلال است. استقلالی‌ها به ما خرده نگیرند. 

سرمربی سایپا گفت: پرسپولیس حریف قابل احترامی است و نشان داد تیم هماهنگی است. برانکو استاد من بوده و استاد همیشه استاد و شاگرد هم همیشه شاگرد است. امیدوارم امتحانم را مقابل استاد خوب پس بدهم. بارها تکرار کردم برانکو در جایگاه خودش استاد است اما ما و پرسپولیس هر دو سه امتیاز را می‌خواهیم و می‌خواهیم جایگاه خودمان را در لیگ ارتقا بدهیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار