تبلیغات

روحانیون مروجین توسعه دین و فرهنگ کشور هستند‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سید‌علی‌اکبر پرویزی پیش از امروز در همایش تجلیل از روحانیون خدوم خراسان جنوبی با تسلیت رحلت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: روحانیون در راه توسعه دین و فرهنگ کشور همواره تلاش می‌کنند به ویژه روحانیونی که در سخت‌ترین شرایط در روستاهای دور و نزدیک با کمترین امکانات در راستای ترویج فرهنگ اسلام در تلاش هستند.

وی افزود: با توجه به تلاش روحانیون به ویژه در مناطق محروم امیدواریم بتوانیم کمک و امکاناتی را فراهم کنیم تا شرایط و امکانات بهتری برای روحانیون مستقر در روستاها فراهم شود.

استاندار خراسان جنوبی گفت: در دهه 60 مظلوم انقلاب شهید بهشتی و در دهه 90 نیز مظلوم انقلاب آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بودند زیرا با همه مشکلات و فشارها از خود دفاع نکردند اما مردم شریف ایران نیز به خوبی مجاهدت‌ها و فداکاری‌های این بزرگمرد و یار دیرین امام (ره) و رهبری را در طول تاریخ انقلاب درک کرده و به نحو شایسته پیکر او را بدرقه کردند.

پرویزی بیان کرد: بزرگمردان و مؤثرین در شکل‌گیری انقلاب و یار امام و رهبری انگشت شمار هستند که باید به خوبی نگهداری شوند و به گونه‌ای رفتار نشود که بعضی از خناسان و فرصت طلبان سوءاستفاده کنند و کسانی که در سخت‌ترین شرایط یار و یاور انقلاب بودند مورد بی‌انصافی قرار بگیرند.

وی با اشاره به موضوعات استانی افزود: بعضی بی‌انصافی‌ها و تهمت‌ها وجود دارد که به راحتی پذیرفته می‌شود و در حالی است که بدون اینکه اطلاع داشته باشند مدیر استانی چه گفته است او را مورد بی‎‌انصافی و توهین قرار می‌دهند.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: ما برای کار آمده‌ایم و بر سلامت کاری، اصلاح امور، کنترل و مسائل مالی تأکید داریم تا کارها درست انجام شود زیرا مردم خود ناظر کارها هستند و اگر کاری انجام شود مردم قدرشناس هستند و اگر کاری انجام ندهیم باید پاسخگویی مردم باشیم و در محضر الهی جوابگو باشیم.

وی افزود: امیدواریم چهره دروغ، ریا، نفاق از جامعه ما رخ ببند و شهامت این را داشته باشیم در نوع مسئولیتی که هستیم صادقانه خدمت کنیم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار