تبلیغات

اعزام تیم پزشکی و دندانپزشکی به منطقه محروم «سرتنگ برزه» الیگودرز

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ نبی‌الله شمس بیرانوند اظهار داشت: تیم پزشکی و دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان ۲۳ دی‌ماه با مساعدت کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز و موسسه تأمین درمان بسیجیان به مناطق محروم و سخت گذر «سرتنگ برزه» از توابع شهرستان الیگودرز اعزام شد.

وی افزود: این تیم پزشکی که شامل پزشک، ۲ دندانپزشک، ماما، پرستار و کارشناس مبارزه با بیماری‌ها است همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی موردنیاز، به مدت یک روز برای ارائه خدمات بهتر به این منطقه اعزام شدند. ‌

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به خدمات پزشکی در این اعزام عنوان کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‌شامل ویزیت رایگان و ارائه دارو به‌صورت رایگان به اهالی منطقه است.

وی با اشاره به اینکه در این اعزام تیم مامایی برای مراقبت از زنان باردار در این منطقه ارائه خدمت می‌کند، بیان کرد: در این اعزام علاوه بر خدمات پزشکی برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیر و راه‌های پیشگیری از آن به‌صورت چهره به چهره توسط کارشناسان مربوطه و توزیع کتابچه‌های آموزشی انجام شد.

سرهنگ شمس بیرانوند گفت: مراجعه کنندگانی که بنا به تشخیص پزشکان درمانگر نیاز به خدمات تخصصی‌تر در مراکز استان داشته باشند با هماهنگی‌های صورت گرفته به‌طور رایگان خدمات مورد نظر را دریافت خواهند کرد.

وی اظهارداشت: در چند اعزام گذشته که از سال ۹۵ توسط بسیج جامعه پزشکی لرستان تاکنون انجام‌شده پزشکان با مشاهده اوج محرومیتی که در مردم ‌این منطقه وجود دارد و نداشتن امکانات بهداشتی درمانی که به چشم می‌خورد، خود برای اعزام پیش‌قدم می‌شوند و برای معاینه و درمان ‌رایگان مردم این مناطق کمر همت می‌بندند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار