تبلیغات

بازگشت بانک سرمایه به صدر جدول+فیلم

هفته هفدهم لیگ برتر والیبال؛

بانک سرمایه با پیروزی در هفته هفدهم با توجه به باخت پیکان به صدر جدول لیگ برتر والیبال بازگشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، هفته هفدهم لیگ برتر والیبال در حالی برگزار شد که تیم پیکان با شکست برابر شهرداری تبریز صدر جدول رقابتها را به بانک سرمایه داد .

نتایج هفته هفدهم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است :

- پیکان 3-2 شهرداری تبریز 

- خاتم اردکان 0-3 بانک سرمایه 

- شهرداری ارومیه 3-1 سایپا 

- پارسه 0-3 کاله مازندران 

- عمران ساری 3-1 شهرداری اراک 

-هاوش گنبد 3-2 صالحین ورامین 

با توجه به رقابتهای هفته هفدهم لیگ برتر رده بندی جدید به شرح زیر است :

1- بانک سرمایه 

2-پیکان 

3- شهرداری ارومیه 

4- سایپا 

5- پارسه 

6- شهرداری تبریز 

7- عمران ساری 

8-کاله مازندران 

9- خاتم اردکان 

10 -صالحین ورامین 

11- شهرداری اراک 

12- هاوش گنبد 

اما از نیم فصل دوم لیگ برتر شاهد آن هستیم که  فدراسیون والیبال با هدف حفظ والیبال و آینده های این رشته ورزشی به نوعی به مماشات با تیم های می پردازد که برخی از آنها هنوز  ریالی هم پرداختی به بازیکنان و کادر فنی نداشتند و در مرز بودن و نبودن در لیگ برتر هستند .

همانطور که علاقمندان  و کارشناسان بارها اعلام کرده اند متاسفانه هر چه از لیگ برتر والیبال می گذرد تعداد تیم های که به دلیل بی توجهی اولیه در ثبت نام و حضور در لیگ موجب بی نظمی در لیگ شده اند رو به افزایش است .

بهروز عطایی سرمربی کاله مازندران در این باره می گوید : حضور این تیم ها در لیگ شایسته شان چیزی که ما ادعا می کنیم یعنی والیبال جهانی ایران نیست بهتر است با 8 تیم لیگ را برگزار کنیم تا 12 تیم باشیم و چنین تیم های در لیگ باشند .

عادل بناکار سرمربی شهردای تبریز می گوید :متاسفانه فدراسیون در ابتدای فصل تضمین های لازم را از تیم های لیگ برتری دریافت نمی کند .

شاکری کارشناس و مفسر والیبال معتقد است تیم های لیگ برتر باید پس از گذراندن لیگ دسته یک و سلسه مراتب به لیگ برتر وارد شوند و در برخورد با تیم های متخلف نباید مماشات کرد .

رضا نیکقدم منش 

دانلود بازگشت بانک سرمایه به صدر جدول لیگ برتر 

****************************************


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار