تبلیغات

فیلم مستند'آفراندن' مهاباد

کد خبر: 82384119 (5772750) | تاریخ خبر: 23/10/1395 | ساعت: 11:50|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل صدا و سیمای مرکز مهاباد، علی قادری از صدا و سیمای این مرکز در نخستین جشنواره 'ایران ساخت' با مستند تلویزیونی 'آفراندن' با کسب رتبه سوم در بخش فیلم مستند و در سطح حرفه ای موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه و حمایت از تولید اثر در آینده شد.
اولین جشنواره ملی فرهنگی، هنری 'ایران ساخت' با حضور معاون اول و معاون علمی فناوری رئیس جمهور از 16 تا 18 دی‌ماه با شعار 'فناوری ایرانی مساوی کسب و کار ایرانی' با هدف جریان‌سازی در حمایت از تولید ساخت داخل و دانش بنیان در بخش‌های ادبیات، رسانه‌های شنیداری، دیداری، دیجیتال و هنری در تهران برگزار شد.
'آفراندن' عنوان مستندی تلویزیونی است که به مدت 21 دقیقه با موضوع شعار سال (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) به تهیه کنندگی و کارگردانی علی قادری در سیمای مرکز مهاباد تهیه شده است.
این مستند نحوه فعالیت اقتصادی جوانی خلاق و مبتکر به نام سوران پیامی را که تولید کننده ترازوی دیجیتالی است به تصویر می کشد، وی در سال 1395 به عنوان یکی از چهره های ماندگار ایران در بخش صنعت، تجارت و معدن کشورمان شناخته شد.
تصویربرداری و نورپردازی این مستند را کمال ریزه ای و شیرکو حسن نژاد و تدوین آن را علی قادری و حسین گرمسیری انجام داده و خالد عظیمی نیز دستیار تصویر و نور مستند است.
شهرستان مهاباد با بیش از 230 هزار نفر جمعیت دارای اداره کل صدا و سیما، دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی 'ایرنا'، 6 نشریه و سه پایگاه خبری دارای مجوز می باشد.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و مهاباد را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irna_newsmahabad@ دریافت کنید.
3093**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار