تبلیغات

الوطن: همه چیز برای بازگشت دژاگه مهیا است

باشگاه بحران زده قطری در ادامه تصمیمات خود برای نجات از وضعیت فعلی یک بار دیکر دست به تغییر مربی زد و این بار از یک برزیلی سرشناس روی نیمکت خود بهره برد.

ورزش سه: روزنامه های امروز دوحه مدعی شدند باشگاه العربی با اوسوالدو دی اولیویرا مربی 56 برزیلی که سابقه درخشانی در رقابت های باشگاهی کشورش دارد با توافق بر سر امضای قراردادی یک و نیم ساله جانشین آگوئیر مربی برزیلی و موقت العربی خواهد شد بلکه بتواند این تیم سرشناس را از بحران های اخیر نجات دهد.

روزنامه الوطن نه تنها به حضور این مربی برزیلی پرداخت در بخشی از گزارش خود پیرامون آخرین تحولات در العربی نوشت:« با آمدن مربی برزیلی جدید برخی منابع مطلع در این باشگاه از احتمال بازگشت نام اشکان دژاگه به فهرست نفرات تیم تا 48 ساعت آینده خبر می دهند. بنا به ادعای این افراد رایزنی ها برای بازگرداندن نام کاپیتان تیم ملی ایران به فهرست نفرات با فدراسیون فوتبال قطر انجام شده است ضمن این که قرار است امشب نشست مهمی میان این بازیکن و مدیربرنامه هایش با سران العربی برگزار شود تا همه چیز برای بازگشت او مهیا شود».

این درحالی است که سایر رسانه های قطری نیز از اشکان دژاگه و بازگشت احتمالی او به فهرست العربی با حضور مربی جدید خبر داده و همچنان مدعی شدند کاپیتان ایران جانشین مصطفی سال مدافع سنگالی و جدایی طلب العربی خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار