تبلیغات

تيراندازي در تبريز

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرماندار شهرستان تبريز در خصوص آخرين جزئيات تيراندازي در "يکه دکان" امروز تبريز توضيحاتي ارائه داد.
 
به گزارش انتخاب، ساعتي پيش صداي شليک در منطقه "يکه دکان" تبريز اهالي محل و مردم تبريز را با موجي از نگراني روبه‌رو کرد؛ در اين ميان اخبار برخي رسانه‌ها نيز اين نگراني را بيشتر کرد.
 
در اين ميان بهترين مرجع و مقام عالي امنيت شهر قطعاً فرماندار شهرستان تبريز بود و به همين سبب شرح ماجرا از زبان رحيم شهرتي‌فر فرماندار شهرستان تبريز اطلاع‌رساني شد.
 
وي درباره اين حادثه گفت: به دنبال گزارش يک فقره سرقت خودرو به نيروي انتظامي شهرستان تبريز، ماموران اين نيرو خودروي مسروقه را در منطقه "يکه دکان" مشاهده مي‌کنند که راننده آن در حالتي نامتعادل با سرعت و در حال تخريب خودروهاي شهروندان پيش مي‌رود.
 
ماموران نيروي انتظامي ضمن تعقيب خودرو ، فرمان ايست مي‌دهند که با امتناع راننده مواجه مي‌شوند و در نهايت با شليک هوايي مامور و ضربه به شيشه خودروي مسروقه با باتوم، خودروي سرقتي متوقف و سارق در حالتي نامتعادل دستگير مي‌شود.
 
فرماندار شهرستان تبريز ضمن تقدير از اقدام شجاعانه مامور نيروي انتظامي و جلوگيري از وارد شدن خسارت‌هاي جاني و مالي به شهروندان، از اصحاب رسانه خواست به هنگام بروز حوادث و ماجراهاي اين چنيني خبرهاي موثق منتشر کنند و از تشويش اذهان عمومي بپرهيزند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار