تبلیغات

سرمايه صندوق‌های حمايت از توسعه بخش كشاورزی افزایش یافت

در جریان بررسی مواد ارجاعی لایحه برنامه ششم؛

طبق مصوبه مجلس سرمايه صندوق‌هاي حمايت از توسعه بخش كشاورزي افزایش یافت.

خانم اکبری/ لطفا منتشر کنید/سرمايه صندوق‌هاي حمايت از توسعه بخش كشاورزي افزایش یافتبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نمایندگان در نوبت سوم جلسه علنی امروز چهرشنبه 22 دی ماه در جریان بررسی مواد ارجاعی لایحه برنامه ششم، ماده 43 این لایحه را بع تصویب رساندند.

براین اساس ماده 43 لایحه مذکور به شرح زیر است؛

ماده 43-

و- سرمايه صندوق‌هاي حمايت از توسعه بخش كشاورزي به هفت درصد از ارزش سرمايه‌گذاري بخش كشاورزي و افزایش سرمایه بانک کشاورزی مطابق با استانداردهای بین المللی هر دو از محل فروش املاک مازاد وزارت کشاورزی و بازپرداخت حساب ذخیره ارزی و سهم دولت در بودجه سنواتی لحاظ شود.

ح- سطح كلي حمايت از كشاورزي سالانه تا دو درصد ارزش توليد اين بخش ارتقاء يابد.

ط- سود و كارمزد و جريمه وامهاي دريافتي كشاورزان خسارت ديده از حوادث غيرمترقبه بخشوده شده و اصل وام آنان به مدت سه سال امهال مي‌شود. كارگروهي متشكل از جهاد كشاورزي، بانك مربوطه و فرمانداري شهرستان ميزان خسارت را مشخص مي‌كند.

ي- حذف شد.

ك- حذف شد.

ل- توليد و پخش برنامه‌های آموزشی، ترویجی، مديريت مصرف آب، بهبود كمي و كيفي محصولات کشاورزی و فرآوری تولیدات، حفاظت از محیط‌زیست و منابع طبیعی کشور، بهره‌وری و انتقال یافته‌های علمی به بهره‌برداران، به سفارش و تامين مالي وزارت جهاد كشاورزي توسط سازمان صدا و سيما 

م- حذف شد.

ن- حذف شد.

س- حداقل پانزده درصد (15%) از متوسط تسهیلات اعطایی  بانک های عامل غیر تخصصی کشور به بخش کشاورزی .

ع- حذف شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار