تبلیغات

آشنا ساختن جوانان با فرهنگ شهادت، نیاز امروز جامعه است

کد خبر: 82383649 (5772109) | تاریخ خبر: 22/10/1395 | ساعت: 21:11|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا ، سرهنگ پاسدار غلامرضا فلاحتی عصر چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری یادواره شهدای میامی افزود: بزرگداشت یاد و نام شهدا، یکی از خواست های اصلی مقام معظم رهبری است که بارها بر آن تاکید کرده اند.
وی با اشاره به یکی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در فضیلت بزرگداشت یاد و نام شهدا، گفت: براین اساس، هر تلاشی که برای بزرگداشت شهدا و ایثارگران انجام شود، علاوه بر انجام وظیفه، پاداش معنوی زیادی نیز خواهد داشت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میامی بر نقش والای خانواده شهدا و ایثارگران هم تاکید کرد و گفت: در کنار بزرگ داشت شهدا ، باید از خانواده های شهدا و ایثارگران هم تجلیل شود که نقش مهمی در انقلاب اسلامی داشته اند.
عباس طاهران پور معاون فرماندارمیامی نیز در این نشست، امنیت و آرامش کشور را دستاورد خون شهدا خواند و گفت:هرگامی که برای زنده نگهداشتن یاد شهدا برداشته شود در ترویج فرهنگ شهادت و ایثار موثر است.
وی با بیان این که، شهدا نیازی به برگزاری چنین آیین هایی ندارد، گفت : شهدا و ایثارگران وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دادند و اکنون از پاداش های خداوند برخوردارند.
معاون فرماندار میامی گفت: برگزاری این یادواره ها ، به مردم و مسوولان یادآوری می کند که وظیفه خود را در قبال خون شهدا به بهترین شکل انجام دهند.
در این نشست مقرر شد ، یادواره شهدای شهرستان میامی روز 22 اسفند درحسینیه اعظم میامی برگزار شود.
همچنین حاضران در این نشست، مختارخالق وردی ، یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس را به عنوان مدیر اجرائی یادواره انتخاب کردند.
شهرستان میامی با بیش از 40 هزار نفر جمعیت ، 143 شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
254 جانباز و 4 آزاده سرافراز هم از افتخارات مردم این شهرستان است.
7357/6167 خبرنگار: علی آقایی ** انتشار دهنده: محسن شاکری

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار