تبلیغات

آیت الله رفسنجانی هرگز منافع شخصی را به منافع نظام وانقلاب ترجیح نداد

کد خبر: 82382797 (5771014) | تاریخ خبر: 22/10/1395 | ساعت: 12:43|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: این مرحوم در هر مسئولیتی به بهترین نحوعمل کرده است.
وی اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی به رغم برخی نامهربانی ها همواره با اولویت مصلحت نظام و انقلاب رفتار می کردند.
استاندار لرستان افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی از استوانه ها و ستون های اصلی انقلاب بود و در دوران مختلف یار و یاور امام و رهبری بشمار می رفت.

** آیت الله هاشمی رفسنجانی کشتی انقلاب را از طوفان ها نجات داد
استاندار لرستان با اشاره به اهمیت وجود انسان های بزرگ در مواقع بحرانی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی که کشور با بحران های بسیار شدیدی مواجه بود، آیت الله هاشمی رفسنجانی کشور و کشتی انقلاب را از بحران و طوفان های متعدد نجات داد.
وی افزود: این عالم و مجاهد وارسته از دوران طلبگی مبارزه علیه طاغوت را آغاز کرد و با وجود تمامی سختی ها و شکنجه ها از عشق به امام (ره)، علاقه به مردم و ارادت به اسلام دست نکشید.

** آیت الله هاشمی رفسنجانی دفاع مقدس را به گفتمان مردمی تبدیل کرد
استاندار لرستان گفت: پس از دهه انقلاب اسلامی و نقش موثر آیت الله رفسنجانی در ایران، نقش وی در دهه دوم و در پشتیبانی و هدایت جنگ نیز قابل تقدیر است.
وی افزود: آیت الله رفسنجانی توانست دفاع مقدس را با مردم در میان بگذارد و آن را به گفتمان مردمی تبدیل کند و با کمک ملت، این دوران را نیز فرماندهی کرد.

** سیاست های بسیار خوب آیت الله رفسنجانی در دوران سازندگی
آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: با وجود شرایط بسیار سخت دوران پس از دفاع مقدس و خسارت بسیار در استان ها و موضوع اشتغال، آیت الله هاشمی رفسنجانی سیاست های بسیار خوبی در کشور اجرا کرد.
وی افزود: این یار دیرین امام و رهبری، پس از دوران جنگ تحمیلی ریل توسعه را تغییر داد و بخش خصوصی را به یاری اقتصاد دولتی آورد.
وی گفت: آن مرحوم در دهه سازندگی نقش مهمی در بازسازی و توسعه کشور داشت.

** آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد عبور از بحران ها
استاندار لرستان اظهار کرد: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی نقش های بسیار بزرگی در مجلس خبرگان رهبری ایفا کرد و با حضور در مجمع تشخیص مصلحت نظام گره های فراوانی را گشود.
وی افزود: ویژگی بارز این عالم وارسته خطرپذیری وا ستقامت در بحران ها بود به نحوی که می توان گفت آن مرحوم، مرد عبور از بحران ها بود.
بازوند همچنین درخصوص سیاست خارجی و روابط بین الملل آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: تنش زدایی در منطقه و جهان از اهداف و فعالیت های مهم آیت الله رفسنجانی بود و پس از بازسازی کشور توانست ارتباط های بسیاری با دنیا برقرار کند به نحوی که بسیاری از روسای جمهور به نحوه مدیریت و عملکرد وی اعتماد داشتند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
رئیس جمهوری اسلامی ایران، رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس مجلس خبرگان رهبری و غیره از جمله سوابق آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری در انقلاب اسلامی است.
7269/3022
خبرنگار: الهام بابایی **انتشار دهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار