تبلیغات

فیلم/ قرائت بخشی از وصیتنامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی توسط پسرش

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی رفسنجانی فرزند ارشد آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز در یک برنامه تلویزیونی بخشی از وصیتنامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را قرائت کرد.

وی با قرائت بخشی از وصیتنامه و بند مربوط به دارایی‌ها، اظهار داشت: ایشان در وصیتنامه‌اشن نوشته‌اند: "این جانب بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون چیزی به دارایی‌های موجود قبل از انقلابم، نیفزودم و هزینه‌های زندگی را در درجه اول از عوائد و فروش اموال قبل از انقلاب و در درجه دوم از حقوق و مزایای قانونی‌ام برداشتم."

فرزند ارشد آیت الله هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: من می خواهم مردم بدانند که الان اگر به زندگی ایشان نگاه کنید، ایشان بیش از 90 درصد اموال‌شان در راه این انقلاب هزینه کرده و دارایی ایشان بسیار کم است.

محسن هاشمی رفسنجانی در خصوص تصویر منتشر شده از اتاق کار پدرش در منزل، اظهار داشت: بله، این اتاق کار ایشان است. ایشان در منزل جماران در جوار منزل امام زندگی می‌کردند داستانش هم این است که این منزل برای یک فرد خصوصی بود و امام فرمودند که منزل را از این فرد با قیمت خوب بخرید تا بتواند منزل خوبی برای خودش بخرد و وقتی این منزل خریداری شد، امام (ره) فرمودند بگویید که آقای هاشمی بیاید و اینجا زندگی کند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار