تبلیغات

افتتاح اورژانس بیمارستان شهدای تجریش تا پایان دولت یازدهم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بیمارستان شهدای تجریش که نخستین بیمارستان پس از انقلاب است در حال تجهیز و بازسازی است و تا پایان دولت بخش اورژانس این بیمارستان افتتاح می شود.

علی اصغر پیوندی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بیمارستان های وابسته به دانشگاه شهید بهشتی در حال افتتاح اورژانس بیمارستان شهدای تجریش تا پایان دولت یازدهمبازسازی و تجهیز است که هم اکنون بیمارستان شهدای تجریش با 790 تخت در حال بازسازی است و امیدواریم تا پایان دولت بخش اورژانس این بیمارستان به اتمام می رسد.

وی گفت: همچنین بیمارستان قرچک در جنوب تهران نخستین بیمارستان در این منطقه محروم پس از انقلاب است که در حال ساخته شدن است که تا پایان دولت یازدهم به صورت کامل افتتاح خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه 52 درصد از مناطق شهر تهران از شمال، جنوب ، شرق و غرب زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است، افزود: بیمارستان های ما حدود2 هزار تخت نسبت به استاندارد کشوری کم دارد و هرچه برای تجهیز بیمارستان ها تلاش شود هنوز در این زمینه کمبود داریم و نیازمند مشارکت های مردمی و بخش خصوصی هستیم.

پیوندی گفت: نا هماهنگی های سازمان های بیمه گر مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرده است و هم اکنون بیش از 600 میلیارد تومان سازمان های بیمه به دانشگاه علوم پزشکی بدهکارند که تأثیر بدی به همراه داشته است و ادامه این روند به کیفیت کار در بخش بیمارستانی خدشه وارد خواهد کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار