تبلیغات

فرمانداران زرندیه و دلیجان تغییر کردند+جزئیات تغییرات در استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، درحالی‌که پیش از این 3شهرستان محلات و فراهان و کمیجان شاهد تغییر فرمانداران خود پس از سفر هیئت دولت به استان مرکزی تاکنون بوده، امروز خبر از تغییرات دیگری در سطح فرمانداران استان مرکزی به گوش رسید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی با تایید تغییرات مختلف در سطح فرمانداران استان مرکزی به خبرنگار تسنیم گفت: براساس تصمیمات گرفته شده، محمد کردی که تا امروز مسئولیت فرمانداری زرندیه را برعهده داشت به عنوان فرماندار جدید شهرستان دلیجان منصوب شد.

شکراله حسن‌بیگی افزود: جعفر نخستین نیز که مدیرکلی حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری را برعهده داشته با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری زرندیه منصوب شد.

وی تصریح کرد: هادی فدایی که تا امروز به عنوان فرماندار دلیجان مشغول به خدمت بوده نیز به عنوان مدیرکل جدید دفتر اتباع خارجه استانداری مرکزی منصوب شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی با اشاره به تغییر در سطح مدیران کل استانداری مرکزی گفت: سعید فائض‌پور که روز پنجشنبه از سمت فرمانداری فراهان تودیع شد، به عنوان مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی منصوب شده است.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس حکم سیامک سلیمانی که تاکنون به عنوان سرپرست در فرمانداری کمیجان مشغول به کار بود نیز در این سمت قطعی شده است.

به گزارش تسنیم، براساس برنامه ریزی انجام شده فردا یکشنبه 19دیماه مراسم تودیع و معارفه فرماندار سیابق و جدید دلیجان در محل این فرمانداری و روز دوشنبه نیز مراسم تودیع و معارفه فرماندار زرندیه در این شهرستان برگزار می‌شود.

دو معارفه دیگر نیز به‌صورت داخلی در سطح استانداری مرکزی با حضور برخی مسئولان مختلف استانداری مرکزی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار