تبلیغات

30 دی ماه جاری طرح استخر شنای پلدختر بهره برداری می شود

کد خبر: 82376724 (5761436) | تاریخ خبر: 17/10/1395 | ساعت: 20:34|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

سید حمید رضا کاظمی جمعه در حاشیه بازدید در پروژه استخر شنای پلدختر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده در رابطه با مشکلات و موانع این طرح، تا بهره برداری از این طرح فقط چند روز دیگر باقی مانده است.
وی با بیان اینکه این طرح با مشکلات فراوانی روبرو بود، گفت: طبق وعده داده شده به مردم، موانع سر راه طرح از طریق استاندار لرستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان در 2 جلسه شورای برنامه ریزی و ستاد تسهیل بررسی شد.
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی افزود: پیگیری تکمیل استخر شنای پلدختر در تمام نشست های حضوری، انفرادی و عمومی در راس تمام مطالبات قرار داده شد و با پیگیری و مکاتبات فرماندار شهرستان و تلاش مسئولان استانی و شهرستانی این مطالبه به حق و جدی مردم به ویژه جوانان شهرستان در آستانه تحقق یافتن است.
وی گفت: استاندار لرستان از وزیر ورزش و جوانان دعوت کرده و قرار است طی یک برنامه ویژه، استخر شنای پلدختر در 30 دی ماه جاری با حضور وزیر به بهره برداری برسد.
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی افزود: هم اکنون تمام تاسیسات و کارهای جدی اجرای این طرح انجام شده و در حال نازک کاری است که چند روزی بیشتر زمان نمی برد.
وی اظهار کرد: امتیازهای آب، برق و گاز مهم ترین نیازهای طرح استخر شنای پلدختر هستند که باید سعی شود این امتیازها برای تکمیل و راه اندازی استخر گرفته شوند.
وی افزود: انتظار می رود استخر به طور کامل تحویل داده شود تا مردم بلافاصله بتوانند از امکانات استخر استفاده کنند.
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی از تلاش و پیگیری جدی استاندار لرستان در رابطه با تکمیل استخر شنای پلدختر تقدیر و اظهار امیدواری کرد: در کوتاه ترین فرصت قول مسئولان در این رابطه محقق و آرزوی دیرینه جوانان شهرستان به واقعیت تبدیل شود.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی شهرستان خرم آباد مرکز استان لرستان واقع شده است.
7272/3022
خبرنگار: فاطمه مهرابی ** انتشاردهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار