تبلیغات

پاتك جديد منصوريان؛ استقلال كاپيتان جديد مي خواهد!

عصر چهارشنبه ساعتي قبل از شروع مراسم افتتاحيه شعبه جديد رستوران عليرضا منصوريان،محمدخرمگاه در جلسه‌اي روبروي سرژيك؛برادر و مدير برنامه آندرانيك تيموريان نشسته و درباره پيوستن اين بازيكن به استقلال مذاكراتي را انجام داده است.

گزارش - تحريريه پارسينه |  عصر چهارشنبه ساعتي قبل از شروع مراسم افتتاحيه شعبه جديد رستوران عليرضا منصوريان،محمدخرمگاه در جلسه‌اي روبروي سرژيك؛برادر و مدير برنامه آندرانيك تيموريان نشسته و درباره پيوستن اين بازيكن به استقلال مذاكراتي را انجام داده است.

مهمترين موضوعي كه در اين نشست عنوان شده موضوع بحث كاپيتاني تيموريان و جانشيني او به عنوان يك بزرگتر در درون زمين به جاي مهدي رحمتي بود. پیشنهادی وسوسه کننده برای آندو که احتمالا آخرین سال بازی‌اش را می‌گذراند. گويا مربی استقلال در این جلسه دونفره تاكيد كرده كه مرد شماره يك استقلال از اين پس نيمكت نشين خواهد بود و منصوريان با ايجاد شرايطي با گذر زمان رحمتي را از مجموعه استقلال حذف خواهد كرد.

اين اظهارات تند دستيار منصوريان در شرايطي مطرح شده كه ساعتی بعد از پايان اين نشست كه در منطقه ميني سيتي تهران برگزار شده، در بازار ارگ تجريش مهدي رحمتي و منصوريان مقابل دوربين عكاسها و خبرنگاران همديگر را در آغوش گرفتند.

مشخص نيست كه مواضع تند دستيار منصوريان بيشتر به كدورت شخصي او با رحمتي اختصاص دارد و يا منصوريان هم با دستيارش هم عقيده است و این عکس‌ها و آشتی‌کنان ارتباطی به تصمیمات فنی سرمربی استقلال ندارد. ابهام برانگيز البته دخالت كادرفني تيم استقلال در فصل نقل و انتقالات است و اينكه بنزين سبز عليرضا منصوريان كه مدام وعده اش را مي دهد، آيا يك بازيكن ٣٤ ساله مثل تيموريان است ؟

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار