تبلیغات

913 کودک تحت پوشش بهزیستی استان خوزستان توسط خیران حمایت شدند

مهران کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: در 9 ماه گذشته امسال تعداد 913 کودک تحت پوشش بهزیستی توسط افراد حامی مورد حمایت قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه  از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 400 میلیون تومان از سوی خیرین به سازمان بهزیستی کمک شده است عنوان کرد: مشارکت‌های خیرین در زمینه مختلف از قبیل تامین مسکن، جهیزیه، درمان، تحصیل و اشتغال افراد تحت پوشش بهزیستی هزینه می‌شوند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی خوزستان بیان کرد: سازمان بهزیستی مردمی‌ترین سازمان در سطح کشور است و 99 درصد فعالیت‌های بهزیستی با کمک مردم انجام می‌شود که سبب موفقیت این سازمان شده است.

وی با بیان اینکه طرح‌های مختلفی در طول سال 95 اجرا شد عنوان کرد: ضیافت رمضان، طرح گلریزان، طرح جمع‌آوری مشارکت‌های مردمی و طرح پزشکان داوطلب از جمله طرح‌هایی است که برای ارائه خدمت یه نیازمندان از طرف سازمان بهزیستی اهواز  اجرا شد.

کریمیان با اشاره به طرح پزشکان داوطلب گفت: هدف سازمان بهزیستی جمع‌‎آوری هزینه‌ها نقدی نیست بلکه افراد متخصص مانند پزشک، وکیل، ساختمان‌ساز و معلم می‌توانند با توجه به نوع تخصصی که دارند به افراد نیازمند کمک کنند.

وی افزود: امسال سازمان بهزیستی خوزستان توانست 300 نفر را به صورت حامی جذب کند که این حامیان بیشتر در بخش سرپرستی  از نظر مالی به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی کمک می‌کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی خوزستان گفت: خیرین و نیکوکاران خوزستانی می‌توانند ازهدایای نقدی را به شماره حساب 2173452201001 بانک ملی به نام حساب مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی خوزستان  و هدایای غیر نقدی را به سازمان‌های بهزیستی شهرستان خود اهدا کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار