تبلیغات

۵۷میلی متر باران در لرستان بارید/ورود سامانه بارشی جدید از فردا

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مقدار نهایی بارش سامانه اخیر در استان اظهار داشت: در شهرستان دورود ۸۱ میلی متر، در شهرستان الشتر ۷۳ میلی متر و در شهرستان نورآباد ۷۲ میلی متر بارندگی ثبت شده است.

وی با بیان اینکه در شهرستان بروجرد ۶۲ میلی متر بارندگی ثبت شده است، تصریح کرد: همچنین سامانه بارشی اخیر در شهرستان الیگودرز ۵۶ میلی متر، در شهرستان ازنا ۵۴ میلی متر، در شهرستان کوهدشت ۵۴ میلی متر و در شهرستان رومشکان ۴۶ میلی متر بارش را داشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان با اشاره به اینکه در شهرستان های خرم آباد و پلدختر نیز به ترتیب ۳۹ و ۲۶ میلی متر بارش ثبت شده است، افزود: متوسط بارندگی سامانه اخیر در استان ۵۷ میلی متر بوده است.

آریایی یادآور شد: در حال حاضر بارش ها به جز در بخشی از شهرستان الیگودرز  که به شکل برف است، در سایر نقاط استان پایان یافته است.

وی در ادامه از ورود سامانه بارشی دیگری از ظهر فردا به استان خبر داد و گفت: این سامانه تا عصر  چهارشنبه موجب بارش در همه نقاط و به خصوص در جنوب و جنوب شرق استان خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار