تبلیغات

گلایه امید حاجیلی از رامبد جوان

خواننده پاپ شب گذشته با حضور در «خندوانه» لحظه های شادی را ایجاد کرد.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛برنامه «خندوانه» شب گذشته ميزبان اميد حاجيلي خواننده پاپ كشور بود. 

رامبد جوان در ابتداي برنامه با پرسيدن سوالي درباره اسم عجيب ''حاجيلي تو'' گفتگوي خود را با اين خواننده آغاز كرد.

حاجيلي با اشاره به عشق و علاقه خود به موزيك آمريكاي جنوبي گفت: اين اسم به خيلي سال پيش برمي گردد كه به مرور زمان، خواندن حاجيلي تو در آهنگ هايم وصف و گسترش يافت. بعدها متوجه شدم "حاجيلي تو" به اصطلاح زبان ايتاليايي حاجيلي كوچك معنا دارد.

وي در خصوص تدريس خود در دانشگاه اظهار داشت: استاد اهل دلی هستم و با شاگردانم كلاسي در خصوص اجراي صحنه را نيز كار ميكنم، به طوري كه آنها روي صحنه ساز ميزنند و من ايرادهايشان را مي گيرم همچنین کلاس ترومپت هم دارم.
 
پس از این صحبت ها، رامبد جوان از امید حاجیلی خواست «خندوانه» را به کلاس درس تبدیل کند.

حاجیلی با توجه به شیطنت هایی که جوان داشت به او گفت: تو دانشجوی خوبی نیستی و فضای شادی را در برنامه ایجاد کرد.

جوان در طی برنامه با خواندن چند جمله ثقیل ادبی از حاحیلی خواست تا با قطعه ای موسیقیایی آن را به اجرا در آورد. این خواننده نیز با هوش و ذکاوت خود با همراهی تماشاگران داخل استودیو، قطعه موسیقی را ابداع کرده و جمله ها را شعرگونه به  اجرا درآورد.

حاجیلی در پاسخ به رامبد جوان در خصوص بازی ایران و استرالیا عنوان کرد: من بازی را با استرس دیدم اما استرس من از اين بابت بود که معلم فیزیک قرار بود به منزل  ما بیاید. انتظار براي آمدن معلم و هيجان بازي باعث ايجاد اضطراب در من شده بود. اما پس از پايان بازي، با تماس معلم كه در ترافيك مانده بود، خوشحاليم دو چندان شد.

جوان درباره اینکه حاجیلی در خلوت خود چه اهنگی را میخواند سوال کرد و او در پاسخ گفت: آهنگ های خودم را زمزمه میکنم، بیشتر دنبال خلق کردن هستم، حتی آهنگ های خواننده های دیگر را در ماشین گوش میکنم. مدل آهنگ گوش کردن ما خیلی متفاوت است و مثل نقاش می ماند که در یک نمایشگاه به دیدن آثار می رود و تخصصی نگاه میکند.

در ادامه برنامه، جوان از حاجیلی درخواست کرد که آهنگی را اجرا کند، كه در خلال آن گلایه خواننده پاپ شروع شد؛ ما چند ساله همدیگر را میشناسیم؟ و چند سال است «خندوانه» را اجرا میکنی؟

رامبد جوان گفت: چهار فصله «خندوانه» را میسازم و تاكنون حدود ۴۳۵برنامه ساختیم.

حاجیلی با بيان گلايه خود گفت: من سالهاست اجراي كنسرت دارم اما تا كنون در هيچ يك از كنسرت هايم حضور نداشته اي.

جوان در واکنش به این موضوع با خنده گفت: غلط کردم، امیدجانم من تو را خیلی دوست دارم و اولین کنسرتی که داشته باشی از صبح میام هر کاری داشته باشی انجام میدهم.

در بخش دیگر برنامه امید حاجیلی آهنگی را اجرا کرد.

در ضمن حاجیلی به درخواست رامبد جوان درباره اینکه چه کاری برای خوشحالی بقیه افراد انجام می دهد، گفت: كنسرتي را بدون هيچ هزينه ای براي بچه های بی سرپرست و خانواده هايشان اجرا مي كنم و از تو میخواهم در این امر همراهیم کنی.

در پایان حاجیلی آرزوی خود را اینگونه بیان کرد: آرزوی سلامتی برای همه مردم دارم و این مهمترین آرزویی است که برای خودم، خانواده و همه کسانی است که دوستشان دارم. آرزوی شخصی خودم این است که سایه پدر و مادرم بالای سرم باشد و از همه کسانی که منو حمایت می کنند، تشکر می کنم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار