تبلیغات

اعضای فعال بسیج رسانه خراسان شمالی بیمه تکمیلی می‌شوند

محسن زاهد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: افراد علاقه‌مند که عضو بسیج رسانه هستند، می‌توانند در صورت درخواست و بررسی تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند.

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان‌شمالی تصریح کرد: در این طرح اعضای بسیج رسانه می‌توانند خود و خانواده خود را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دهند.

وی با اشاره به شرایط عضویت در بیمه تکمیلی و استفاده از مزایای خدمات درمانی گفت: هر یک از اعضای می‌توانند با پرداخت 84 هزار تومان حق بیمه، از مزایای این بیمه استفاده کند.

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان‌شمالی اظهار داشت: کسانی که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند، مزایای بیمه عمر و حوادث رایگان مشمول آن‌ها می‌شود.

وی بر ضرورت توجه و ارائه خدمات به همکاران رسانه‌های استان تأکید کرد و گفت: این سازمان به‌منظور کاهش دغدغه همکاران رسانه‌ای بیمه تکمیلی همکاران را پیگیری کرده است.

زاهد احمدی افزود: بسیج رسانه از سال 92 شکل‌گرفته و اکنون بسیج رسانه خراسان شمالی 150 عضو دارد که اعضای آن با تفکر بسیجی کار رسانه‌ای انجام می‌دهند و در تحقق منویات رهبری پیشگام هستند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار