تبلیغات

طرح استخر نیمه تمام چادگان در انتظار تامین اعتبار

کد خبر: 82344471 (5717674) | تاریخ خبر: 23/09/1395 | ساعت: 10:29|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا، کلنگ استخر شنای ‌چادگان در سال 88 بااعتبار سه میلیارد ریال به زمین زده شد اما با گذشت هفت سال، جوانان چادگان همچنان در انتظار بهره برداری از این استخر بسر می برند.
یک جوان چادگانی دراین باره گفت: شهر چادگان در حاشیه رودخانه زاینده رود قرار دارد که هرساله شاهد حوادث ناگوارهستیم.
وحیدهادی افزود: از مسئولان انتظارداریم که در راه اندازی تنها استخر چادگان چاره اندیشی کنند تا از حوادث ناگوار غرق شدگی در این شهرستان کاسته شود.
این شهروند چادگانی افزود: با راه اندازی استخر کلاس های نجات غریق برگزار خواهد شد تا با فنون شنا آشنایی پیدا کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان چادگان نیز در این مورد گفت: استخر یکی از دغدغه ها و نیازهای جوانان این شهرستان است ونبود آن به یکی از مسائل و مشکلات در این شهرستان تبدیل شده است چون جوانان مجبور به استفاده از رودخانه زاینده رود و یا عزیمت به شهرداران برای شنا هستند.
مهدی نجاری اظهارکرد: کلنگ احداث استخر چادگان در سال 88 بااعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال به زمین زده شد وتا کنون 10 میلیارد ریال هزینه شده است ولی برای پیشرفت کار اعتبار در سال گذشته و امسال تاکنون اختصاص داده نشده است.
وی گفت: برای تکمیل استخر چادگان 15میلیارد ریال اعتبار نیاز است که درسال جاری از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان چهارمیلیارد ریال برای به استخر چادگان تخصیص یافته که هنوز این اعتبار ابلاغ نشده است که امیدواریم با تخصیص اعتبار مراحل ادامه ساخت استخر پیگیری شود.
نجاری خاطرنشان کرد: استخر شنای چادگان 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد ولی از نظر تاسیسات صفر است که اگر اعتبارات تنها استخر چادگان تامین نشود ساختمان نیز فرسوده و از بین خواهد رفت.
وی تصریح کرد: شهرستان چادگان دارای پنج سالن ورزشی فعال در شهرهای رزوه، فراموشجان و چادگان است.
همچنین در این شهرستان یک سالن نیمه ساز با 70 درصد در اورگان و یک سالن درمشهد کاوه با 65 درصد و سه سالن نیز در شهر چادگان با پیشرفت 80 الی 90 درصد در چادگان وجود دارد.
شهرستان چادگان در 100 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
ف.ع/ 7153 / 6022 / انتشار : عمادی

انتهای پیام /*

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار