تبلیغات

تکذیب نصب یک بنر منتسب به نیروی انتظامی استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری مهر، فرماندهی انتظامی استان بوشهر با صدور اطلاعیه‌ای بزه اتفاق افتاده در شهرستان عسلویه که منتسب به نیروی انتظامی است را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به ناکامی و عدم موفقیت دشمنان اسلام در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ناتوانی در انجام اقدام تروریستی در ماه‌های محرم و صفر که نشان از همبستگی و اتحاد تمام آحاد مردم ایران دارد، عده‌ای ناشناس با هدف ایجاد تفرقه در بین مذاهب و اقوام ایرانی اقدام به نصب بنری با مضمون کم لطفی به برادران بلوچ در شهر بیدخون از توابع شهرستان عسلویه کرده‌اند.

در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است: این عده ناشناس با نصب این بنر، آن را منتسب به یکی از نهادهای نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده‌اند که این فرماندهی ضمن محکوم کردن اقدام فوق، هرگونه انتساب این اقدام به نیروی انتظامی را تکذیب و اعلام می‌دارد شهرستان عسلویه با افتخار میزبان همه اقوام عزیز ایران اسلامی بوده و نیروی انتظامی خادم و خدمتگزار همه عزیزان علی‌الخصوص قوم با افتخار بلوچ بوده و خواهد بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار