تبلیغات

وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر سفر می‌کند+ برنامه‌ها

احمد بهروزیان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر سفر می‌کند اظهار داشت: مسعود سلطانی‌فر روز پنجشنبه 18 آذرماه به بوشهر سفر می‌کند که در این سفر ضمن افتتاح طرح‌ها مسائل و مشکلات ورزشکاران و جوانان استان بوشهر بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه در این سفر بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در کنگان افتتاح می‌شود تصریح کرد: این مجموعه ورزشی با 32 هزار مترمربع مساحت و سرمایه‌گذاری 178 میلیارد ریال با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می‌شود.

بهروزیان‌فر با اشاره به اینکه اعتبارات این مجموعه ورزشی از محل سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به کنگان تامین شده است بیان کرد: مجموعه ورزشی کنگان دارای سالن سقف کوتاه، زمین چمن استاندارد، سکوی تماشاچی، روشنایی کامل، خوابگاه ورزشکاران با ظرفیت 120 نفر و سالن چند منظوره 1500 نفری با تمام امکانات است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه با حضور مسعود سلطانی‌فر مسابقات همگانی طرح فجر امید در استان بوشهر آغاز می‌شود افزود: این مسابقات با شرکت 500 تیم ورزشی در 210 زمین چمن مصنوعی احداثی در دولت تدبیر و امید برگزار می‌شود.

وی بازدید از ورزشگاه 15 هزار نفری بوشهر را از دیگر برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر دانست و افزود: نشست با سمن‌ها و جوانان و هیئت‌های ورزشی از دیگر برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر است.

بهروزیان‌فر با بیان اینکه 56 هزار ورزشکار سازمان یافته در استان بوشهر وجود دارد گفت: این ورزشکاران در قالب 43 هیئت استانی 380 هیئت شهرستانی و 700 باشگاه ورزشی فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار