تبلیغات

بارش باران در استان خوزستان آغاز شد/ بیم‌ها و امیدهای بارش باران برای مردم و مسئولان خوزستانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، از ساعتی پیش همان گونه که سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرده بود بارش باران در استان خوزستان آغاز شده وسبب خوشحالی مردم و به ویژه کشاورزان را فراهم کرده است.

این باران مانند نخستین بارش‌های چند سال گذشته به غیر از خوشحالی موجی از بیم و امید را نیز در میان مردم و مسئولان خوزستان ایجاد کرده است به طوری که استاندار خوزستان شب گذشته ستاد مدیریت بحران استان را تشکیل داد و با توجه به پیش‌بینی بارش سنگین دستورات لازم را به دستگاه های مربوطه ارائه داد.

مسئولان بهداشتی به ویژه مدیران دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز از مردم خواسته اند حتی‌المقدور در هنگام بارندگی و چندساعت پس از آن از منزل خارج نشوند چرا که مانند سال های گذشته احتمال وقوع مشکلات تنفسی برای مردم به ویژه افراد آسیب‌پذیر مانند زنان باردار، افراد مسن و کودکان وجود دارد.

در کنار این موضوع احتمال وقوع سیل در بیش از 8 شهر خوزستان نیز توسط مدیریت بحران استانداری خوزستان هشدار داده شده است که بر اساس آن شهرهای مسجدسلیمان، لالی، گتوند، ایذه، باغملک، اندیکا، بهبهان و رامشیر احتمال وقوع سیل دارند که براساس هشدار ستاد مدیریت بحران تمامی دستگاه های امدادی باید امروز و تا پایان بارندگی آماده باش کامل باشند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار