تبلیغات

نوا و صوت دلنشین استاد موذن‌زاده اردبیلی در دنیا بی‌نظیر بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی عصر امروز در مراسم شام غریبان مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی که در مسجد اعظم اردبیل برگزار شد، اظهار داشت:  مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی یک شخصیت بی‌نظیر در حوزه مداحی در دنیا بود که به مدت 60 سال دستاوردهای زیادی را از خود برجای گذاشت که برای همیشه در تاریخ اسلام ماندگار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شخصیت مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی بسیار بی‌نظیر بود، افزود: وی علاوه بر اینکه در عرصه مداحی در دستگاه امام حسین(ع) بسیار خوب و بی‌نظیر عمل می‌کرد، در بخش های دیگر نیز دستاوردهای بی‌نظیری از خود برجای گذاشت.

نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه اردبیل تصریح کرد: خبر درگذشت استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی یک شوک بسیار بزرگ برای مردم استان اردبیل بود، چرا که مردم استان اردبیل همگام با مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی عزاداری می‌کردند و نوای دلنشین آن مرحوم رونق خاصی به مراسم عزاداری امام حسین(ع) بخشیده بود.

آیت‌الله عاملی ضمن تسلیت درگذشت مرحوم استاد سلیم موذ‌ن‌زاده اردبیلی به ملت ایران، مردم استان اردبیل و خانواده موذن‌زاده گفت: مردم استان اردبیل در غم از دست دادن چنین شخصیت والامقای به سوگ نشسته و یاد و خاطره این مرحوم برای همیشه در دل‌ها جاویدان خواهد شد.

وی بیان کرد: استاد موذن‌زاده اردبیلی با مداحی در دستگاه امام حسین(ع) گام بزرگی در ترویج نهضت حسینی داشت، چرا که نوا و صوت دلنشین استاد موذن‌زاده اردبیلی در دنیا بی‌نظیر بود و آن مرحوم عمر خود را در مداحی در دستگاه اباعبدالله‌الحسین(ع) گذراند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار