تبلیغات

مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی سرمایه معنوی بزرگی برای ملت ایران بود

رضا کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل درباره شخصیت مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی اظهار داشت: مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی یک افتخار بسیار بزرگ برای ملت ایران بود و خبر درگذشت وی ملت ایران را متاثر کرد و من این ضایعه بسیار بزرگ را به ملت ایران و خانواده موذن‌زاده‌ها تسلیت عرض می‌نمایم.

وی با بیان اینکه مرحوم سلیم موذن‌زاده اردبیلی از شخصیتهای بزرگ و والامقام کشور بود، افزود: مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی در راستای ترویج فرهنگ حسینی سالها به مداحی در دستگاه امام حسین(ع) پرداخت و صوت و نوای وی شهرت و آوازه جهانی دارد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: یاد و خاطره مرحوم سلیم موذن‌زاده اردبیلی برای همیشه در دلها جاویدان می‌ماند و هیچ‌وقت نوای "زینب، زینب" استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی فراموش نخواهد شد و مردم اردبیل با صوت و نوای د‌ل‌انگیز مرحوم استاد موذن‌زاده اردبیلی زندگی کرده‌اند.

کریمی ضمن تسلیت استاد مرحوم موذن‌زاده اردبیلی به ملت ایران، مردم استان اردبیل و خانواده مرحوم موذن‌زاده اردبیلی گفت: ما امروز در غم از دست دادن این شخصیت فرهیخته و والامقام به سوگ نشسته‌ایم و مردم استان اردبیل امروز با استقبال باشکوه خود در مراسم تشییع و خاکسپاری دین خود  را ادا می‌کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار