تبلیغات

نوای "زینب زینب" مرحوم موذن&zwn

استاد عسگر شاهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت:‌ نوای زینب زینب مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی برای همیشه در تاریخ ماندگار شد چرا که صوت و نوای دلنشین مرحوم موذن‌زاده در این مداحی دل هر انسانی را متحیر می‌کند.

وی بیان کرد: خداحافظی با مرحوم موذن‌زاده و امروز برای مردم استان اردبیل روزی بسیار تلخ است چرا که در غم از دست دادن شخصیتی والامقام، انسانی ساده و پاک به سوگ نشسته‌ایم و این مصیبت وارده را به مردم استان اردبیل و خانواده این عزیز تسلیت می‌گویم.

شاعر نام‌آشنای اهل بیت عصمت و طهارت افزود: خانواده موذن‌زاده اردبیلی نقش بسیار مهمی در ترویج فرهنگ حسینی در جامعه داشته و مرحوم سلیم موذن‌زاده اردبیلی نیز بیش از 60 سال عمر خود را در راه مداحی نهضت حسینی گذاشت که این افتخاری بسیار بزرگ برای مردم استان و خانواده موذن‌زاده اردبیلی است.

شاهی تصریح کرد:‌ هر چه از شخصیت، منش، اخلاق و پاکدامنی مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده بگوییم باز هم کم است چرا که نوای مرحوم موذن‌زاده اردبیلی آوازه و شهرت جهانی داشت و این مداح اهل بیت عصمت و طهات طرفداران زیادی در نقاط مختلف دنیا داشت.

شاعر نام‌آشنای اهل بیت عصمت و طهارت گفت: یاد و خاطره مرحوم سلیم موذن‌زاده برای همیشه در تاریخ ماندگار شد و وداع با این مداح عالیقدر مهد تشیع ملت ایران را متاثر کرد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار