تبلیغات

دایی: از درگذشت موذن‌زاده بسیار متاثرم

خبرگزاری تسنیم: اسطوره فوتبال ایران گفت: نوای دلنشین مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی در عزاداریهای سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) برای همیشه در تاریخ جاودانه می‌ماند.

علی دایی اظهار داشت: خبر درگذشت استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی مرا بسیار متاثر کرد و من این ضایعه و مصیبت بزرگ را به خانواده‌ موذن‌زاده اردبیلی و مردم ولایتمدار کشورمان و به ویژه همشهریانم تسلیت گفته و از خداوند منان برای خانواده این مداح پرآوازه کشور صبر جمیل آرزو دارم.

وی با اشاره به اینکه نوای دلنشین مرحوم سلیم موذن‌زاده اردبیلی در عزاداری‌های سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) برای همیشه در تاریخ ماندگار شد، گفت: شنیدن نوای مرحوم موذن‌زاده اردبیلی دل هر انسانی را متحیر می‌کرد.

اسطوره فوتبال ایران بیان کرد: مرحوم استاد موذن‌زاده اردبیلی عمر خود را در راستای ترویج فرهنگ عاشورا و ماه محرم گذاشت و این استاد و مداح بزرگ اهل بیت عصمت و طهارت افتخاری بزرگ برای ملت ایران بود که آوازه و شهرت جهانی داشت.

دایی با بیان اینکه یاد و خاطره مرحوم موذن‌زاده اردبیل برای همیشه در تاریخ ماندگار می‌شود، افزود: این مرحوم دستاوردهای بسیار زیادی را در حوزه فرهنگ، هنر، ادبیات و نهضت عاشورا به جا گذاشت که باید سرلوحه نسل امروزی به ویژه جوانان باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار